Co przyszła modelka wiedzieć powinna

Posiadasz odpowiednią sylwetkę? Jesteś pewna siebie i swojej urody?
Jeśli tak, jesteś na najlepszej drodze by związać swoją przyszłość z modelingiem. Lecz musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż praca w tym zawodzie to nie tylko blichtr, nowe miejsca i nowe znajomości. To głównie systematyczna praca która wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.
Pokaz mody damskiej
Napisał: CHRISTOPHER MACSURAK
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wymaga pełnego zaangażowania oraz konsekwencji w działaniu, żelaznej dyscypliny, odporności na niepowodzenia, a przy tym pewnego entuzjazmu i uśmiechu, który jest lekiem na nasze niepowodzenia i czasem otwiera wiele drzwi. Jeśli jednak nadal jesteś pewna, że jak żadna inna dziewczyna masz predyspozycje do tego zawodu, powinnaś działać! Pukać do różnych drzwi, agencji modelek czy reklamowych, przygotować dobre portfolio (fotografia modelek). A portfolio to sprawa kluczowa w tym zawodzie albowiem zwiększa szanse w branży modowej, tym samym gwarantując zainteresowanie profesjonalistów. Dziewczynom rozpoczynającym przygodę z modelingiem na pewno przydadzą się małe wskazówki na temat tego jak przygotować się do sesji ().modelka
Napisał: Pola Chrobot
Na podstawie: diva
Najważniejszą kwestią jest aby dziewczyna pojawiła się na planie wyspana i wypoczęta. Cera powinna być zadbana i najważniejsze: nieumalowana. Peeling wskazany. Wiedzmy jednak, że nie każda z nas po peelingu od razu zachwyca urodą – nawet po tym wykonanym poprzedniego dnia. Z tego względu dobrze jest zrobić wcześniejszy test. Szczególnie ważne dla modelki jest nawilżanie. Gdy dziewczyna nie dba o skórę, nie nawilża jej właściwie, makijaż i oświetlenie wydobędą wszelkie przesuszenia, odstające skórki i ogólnie słabą kondycję cery. Zwróćmy uwagę na usta, nie mogą być przesuszone!
Włosy z całą pewnością nie „wczorajsze”, bez pianek, lakierów, czy zabiegów typu prostowanie. Idealnie, gdy modelka przyjdzie na sesję ubrana w rzeczy, które nie odznaczają się na skórze. Dziewczyna, która umówiona na zdjęcia z bielizną w roli głównej przychodzi w obcisłych rurkach czy skarpetkach ze ściągaczem nie będzie profesjonalnie postrzegana przez fotografa. Śladów szwów i ramiączek od biustonosza nie zamaskuje się podkładami, a skórze musi mieć czas na powrót do swego kształtu.

Zajmują Cię opracowane tu tematy? Jeśli tak, to fantastycznie - udostępniamy także dla Ciebie darmowy wgląd (https://www.inte.com.pl/zwijarki-do-blach-mg-hezinger/zwijarki-do-cienkich-blach-2-walcowe.html) do nowej strony.


Spróbuj swoich sił w modelingu, zawsze jest szansa, iż to właśnie Ciebie spodziewa się świat mody! Być może zaintryguje Ciebie również sesja zdjęciowa prezent Warszawa jako rozpoczęcie ciekawej przygody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-11 05:18:34
Tagi: zdjęcia, modelka, sesja, portfolio, zawód, fotografia modelek