Składnice harcerskie to sklepy odpowiednie nie tylko dla harcerzy, powinni je odwiedzać też pasjonaci turystyki

Sklepy, w których jeszcze w czasach PRL zaopatrywali się harcerze, ciągle przyciągały klientów nie związanych z tym ruchem. Dało się w nich zakupić dużo przydatnych rzeczy, jeżeli planowaliśmy dłuższą wędrówkę lub biwak. Składnice harcerskie zachowały się do teraz i dość nieźle funkcjonują.

Przeciętna składnica harcerska to sklep, gdzie znajdziemy m.in. artykuły harcerskie, odznaki, czy też naszywki na mundur harcerski Strona z profesjonalnym sprzętem dla harcerzy.. Naturalnie należy mieć na uwadze, iż nabędziemy w niej także książki, sprzęt dla turystów oraz rzeczy powiązane z różnymi hobby. Nie trzeba należeć do harcerstwa, by robić zakupy w składnicy harcerskiej; jeżeli po prostu mamy ochotę przypiąć do torebki ładny znaczek, możemy nabyć go bez problemu w sklepie albo online. Tak samo możemy zamówić dla siebie chusty harcerskie, jeśli wydają się nam ładne. Składnica harcerska to także sklep sprzedający, na przykład, materiały do gier miejskich urządzanych dla najmłodszych w lecie. Znajdziemy w niej, np. dyplomy dla uczestników potwierdzające ich zwycięstwo.
plecak
Napisał: Khairil Yusof
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto także pamiętać, że składnica harcerska winna się znaleźć na liście każdego zapalonego turysty. Bez obaw możemy w niej kupować, jeśli nie ciekawią nas naszywki na mundur harcerski lub gadżety harcerskie.W składnicach nabędziemy też dobry jakościowo osprzęt turystyczny: buty, kurtki oraz śpiwory czy też namioty. Tak więc, jeśli organizujemy, przykładowo, wypad w Tatry czy dłuższą wycieczkę rowerową, dobrze jest mieć na uwadze, iż składnica harcerska może być wyjątkowo dobrym sklepem do odwiedzenia. Naturalnie jesteśmy w stanie kupić przyjaciołom naszywki na mundur harcerski jako prezent, na pewno będą zadowoleni, bowiem są one bardzo stylowe Oferta odznaczeń i sprzętu dla harcerzy.
Pasjonaci militariów też odnajdą w składnicach coś ciekawego – bluzy moro czy bojówki czarne to standardowy artykuł w tego typu sklepach. Bywa i tak, że składnice posiadają w asortymencie rzeczy ani trochę z harcerstwem niepowiązane, chociażby gry planszowe. Z pozoru może wydać się to dziwne, lecz czy może być coś lepszego podczas deszczowego dnia w namiocie, niż jednocząca znajomych rozgrywka w ulubioną grę planszową?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-28 01:17:47
Tagi: wyprawa, kurtka, sprzęt, sklep, ekwipunek