Jak wyselekcjonować modne obuwie ślubne

Moda ślubna wymienia się żywiołowo z roku na rok. Lecz co ważniejsze, panny młode jeszcze częściej zaczynają szukać osobistego kierunku i pomysłu na siebie w takim wielkim dniu, odważniej zestawiając suknie, dodatki i obuwie ślubne.
Buty z kwiatkiem
Napisał: lambsandivydesigns.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ma prawdopodobnie panny młodej, która w dniu własnego przyrzeczenia nie chciałaby wyglądać cudownie. Nie zapomnijmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak sukienka (zamów eleganckie sukienki koronkowe - merg.pl) do ślubu, która odpowiednio dobrana spowoduje, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze wspanialej, czując się w niej odpowiednio i pięknie. Tak samo znaczącym jest właściwie dostosować obuwie ślubne. Zanadto wysmukły obcas , lub za duża platforma, mogłyby zepsuć ten niesamowity dzień.

Buty ślubne panny młode zazwyczaj zdobywają na samym końcu, nierzadko nawet dzień przed ślubem. Jednak to zakup od jakiego przyszła panna młoda powinna rozpocząć. W butach ślubnych albowiem musi być mierzona sukienka, albowiem długość sukienki ślubnej dostosowujemy do długości obcasów butów do ślubu. Jest zasada, że sukienka ślubna winna dosięgać do samej ziemi,
Różowe buty panny młodej
Napisał: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Na podstawie: http://www.flickr.com
albo unosić się nad nią 2 cm, w taki sposób, aby były widocznie jedynie czubki obuwia.

Wedle ostatniej mody, obuwie ślubne (np.: obuwie na ślub, sklep 3i) obecnie pewnie zupełnie nie będą białe. Na dobre zadomowił się styl kolorowych butów do ślubu. W tym miejscu jednakże powinno się mieć na uwadze o paru niezmiennych maksymach. Jeśli łączymy obuwie do odcienia sukni buty do ślubu winny być o ton ciemniejsze niż kolor naszej sukienki, a ich podeszwa musi być jasna.


Jeśli panny młode postanowiły odsłonić nogi, wybierając buty do ślubu, winny pomyśleć nie wyłącznie o odcieniu i fasonie sukienki, lecz także właściwie je dobrać do kształtu własnych nóg. Kobiety o dużych łydkach muszą wybierać buty na wysokim obcasie, niemniej wystrzegać się ogromnie drobnych szpilek ze szpicem w konturze migdała, lekko zaokrąglonych, bez pasków wokół kostki. Panie bez zauważalnego wcięcia w okolicy kostek winny wybierać buty z okazałym strojnym pasem około kostek. Buty do ślubu (na przykład takie: buty ślubne z klasą), jakie będą pasować każdej pannie młodej to świetne do głębi wycięte buty, na półsłupku, albo delikatnej koturnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-24 00:13:49
Tagi: kobiety, panny młode