Jaki strój wybrać na wesele? Jeżeli chodzi o sukienki druhien nie ma praktycznie większych standardów

Jak ubrać się na wesele? To pytanie zadaje sobie każda osoba szykująca się na tego rodzaju uroczystość i chodzi zarazem o mężczyzn, jak i kobiety. Rzecz jasna tego dnia najpiękniej powinni wyglądać sami nowożeńcy, aczkolwiek podstawą jest, żeby wszystko prezentowało się jak należy – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Rzecz jasna suknie ślubne, Łódź, Gdańsk czy Opole znajdziemy w szczególności w profesjonalnych salonach, które zapewniają kompleksowy wystrój w tym zakresie.

więcej znajdziesz tutja
Napisał: DAGNEZ
Na podstawie: abcslubu.pl
W tego typu salonach można kupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, ale także sukienki weselne dla druhien - więcej tutaj. Ich zakup nie jest prostą sprawą, jako że suknia druhny nie powinna przesłaniać stroju głównej zainteresowanej, ale jednocześnie nie może też być zbyt banalna. Jak wybrać tego typu suknie?

Najlepiej jeżeli najważniejszy głos w sprawie wyglądu druhien będzie należał do Panny Młodej, bowiem to ona decyduje o tym w jakiej dominującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ma wątpliwości, że kolorystyka odrywa w tym przypadku podstawową rolę. Sukienki druhien nie powinny być w kolorze białym, gdyż ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się również sukienek w jednolitym czarnym kolorze, ale jest jak najbardziej mile widziana, w szczególności te, które idealnie będą harmonizować z kolorystyką poszczególnych dodatków i dekoracji weselnych.

Gdy zainteresował Cię zaprezentowany temat, odwiedź serwis Wynajem retro aut na imprezy, gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoje wiadomości!


Jeżeli chodzi o sukienki druhien nie ma praktycznie większych standardów, jednak przyjęło się, iż dobrze jeśli nie są nazbyt wyzywające i z drugiej strony zbyt „pospolite”, jako że co by nie powiedzieć, ślub to ważne wydarzenie i dobrze jest to święto podkreślić także niebanalnym strojem. Rzecz jasna nawet proste sukienki warto upiększyć poprzez wykorzystanie nietuzinkowego materiału, czy ciekawych ozdób, które je uatrakcyjnią.

Wybierając sukienki dla druhien bardzo często kierują się one zasadą, by wyglądać podobnie i nie wyróżniać się na tle Panny Młodej, która jako pierwsza powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednak zasada nienaruszalna i często stawia się również na bardziej oryginalne rozwiązania. Podstawą jest to, aby wszystkie panie czuły się w sukniach wygodnie, a równocześnie elegancko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-12-19 05:22:34
Tagi: mężczyzna, garnitur, panna młoda, strój