Posiadając bujne kształty również można być trendy – wszystko to za sprawą sklepów na puszystych.

Oglądając dzieje mody, widzimy, iż wzorce piękna oraz normy określające perfekcyjną figurę były rozmaite, aktualnie doceniana jest niezwykle szczupła, wysportowana figura, której pragnie większość z kobiet. Media dokładają się do promowania tego typu sylwetki prezentując fotografie dziewczyn, które posiadają idealne kształty – każdego dnia mnóstwo jest reklam czy to w telewizji, magazynie bądź na telebimie, które pokazują perfekcję jeśli chodzi o wygląd, powoduje to, że dziewczyny widząc jak idealnie można wyglądać, robią co w ich mocy, by taki efekt osiągnąć.

ćwiczenia na siłowni
Napisał: J@YGS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stąd bierze się obecna moda na zdrowy styl życia, który upraszcza nam posiadanie ciała zgodnego z lansowanymi wymogami. Niektórzy podkreślają, iż wygląd jest to wyłącznie efekt uboczny zbilansowanej diety, bowiem to głównie mamy zadbać o nasze zdrowie oraz samopoczucie, jednakże niektóre kobiety o tym zapomianją i katują się godzinami w fitness klubach i strasznymi dietami, by jak najszybciej osiągnąć wygląd modelki zobaczonej w żurnalu. Istnieją także tacy, którzy są odporni na modę i doceniają swoje kształy. Coraz częściej, nawet w świecie mody, lansowane są tak zwane modelki xxl, które z dumą prezentują swoje kształtne sylwetki, udowadniając innym dziewczynom, iż piękno to nie tylko szczupła figura, ale także kształty, z których każda dziewczyna winna być dumna. Niestety jest to ciągle zbyt mały trend, by mógł trafić do całej rzeszy kobiet, które ciągle czytają o nowych metodach na osiągnięcie upragnionej sylwetki.

Jeśli wspominamy o świecie mody, tam zwłaszcza króluje szczupła, często zachudzona sylwetka, bowiem według projektantów taka właśnie najlepiej ukazuje ubrania, skoro takie ubrania są promowane, takie również ukazują się w sklepach (szeroka oferta odzieży w sklepie dla puszystych). Osoby o bujniejszych kształtach mają dużo trudności, aby móc znaleźć na siebie coś w dobrym rozmiarze, chodzi tu głównie o tych, którzy naprawdę mają czym się pochwalić – duża część ubrań ukazujących się w sieciówkach dopasowana jest do chudych kobiet, a te bardziej krągłe muszą się namęczyć, aby kupić coś ładnego w dobrym rozmiarze. Rozwiązaniem tej trudności są sklepy, w których dostępna jest odzież xxl. Sklepy takie prosto można znaleźć wpisując frazę sklep dla puszystych – po wyszukaniu tej ładnej nazwy pokazują się adresy sklepów, w których tego typu odzież dostaniemy, ukażą się nam także sklepy internetowe, w których bez opuszczania domu, możemy kupić coś ładnego i co ważne – w dobrym rozmiarze (odzież męska w dużych rozmiarach).

Poza tym, w świecie mody, coraz częściej widoczne są kobiety o bardziej obfitych kształtach, które nie wstydzą się swoich ciał i przecierają drogę tym, które nie mogą cieszyć się szczupłą sylwetką, tłumacząc, iż krągłości to nie minus, ale wielka zaleta, którą trzeba z dumą pokazywać – z racji tego jest coraz więcej kolekcji ubrań, które robione są także dla grubszych kobiet, będąc równocześnie na topie, więc niezależnie od rozmiaru, każda kobieta ma możliwość prezentować się świetnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-26 16:45:32
Tagi: figura, dieta, wygląd, odzież, ubranie, Rozmiar