Najmodniejsze tendencje w branży obuwniczej na sezon jesienno zimowy na rok 2014

Moda na wygodę opanowała nasze ulice, dziś na topie są buty, jakie nie tylko wyglądają rewelacyjnie, ale przede wszystkim odpowiednio się noszą. Kupując obuwie jesienne powinniśmy zwrócić także uwagę na to, by właściwie ochraniały nas przed dość chłodniejszą pogodą. Szpilki od lat królują wśród przeróżnych typów damskiego obuwia. Mimo zmieniających się stylów i wzorów, szpilki zupełnie się nie starzeją i w jakiejkolwiek nowiutkiej kolekcji czołowych projektantów obuwia odnajdują swoje miejsce.

kobieta w szpilkach
Napisał: GabboT
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obcasy przydadzą kilku dodatkowych centymetrów i pewności siebie. W pantoflu na tym obcasie, jakakolwiek pani, bez względu na wzrost i wagę, wygląda wysmukło i zgrabnie.

czarne kobiece szpilki
Napisał: Cristina Gonzalez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezmiennym nurtem, który aczkolwiek króluje na naszych ulicach już od jakiegoś okresu, lecz przez cały czas pozostaje bezsprzecznym modowym przywódcą, są półbuty damskie, takie jak przykładowo na tej stronie - 3i-store.com/dla-niej/obuwie/obuwie-damskie-polbuty. Zakładamy je zarówno do ubiorów powszednich, jak też do tych bardziej wytwornych stylizacji, dzięki temu otrzymujemy niezwykły efekt. Tej jesieni, sięgając po obuwie idealne na jesień, nie możemy przegapić botków. Królują na wszelkich sklepowych prezentacjach, wabiąc każdą przechodzącą niewiastę. Barwa butów nie jest tak barwna jak w letnim obuwiu, za to projekty są tak rozmaite, że każdy, nawet najbardziej wybredny, odkryje coś dla siebie. Zaczynając od półbutów damskich, poprzez botki za kostki, aż do wysokich kozaków. To samo tyczy się obcasów. Od najwygodniejszej płaskiej podeszwy, poprzez średnie obcasy, do botków na wielkich koturnach.

Także trend sportowy na zawsze zagościł w naszych stylizacjach i niejednokrotnie czerpią z niego inspiracje również jednostki niemające na co dzień wiele wspólnego ze sportem. Nic szczególnego, sportowe buty są planowane przez najwspanialsze marki, stworzone z wysokiej jakości materiałów, także ogromnie wygodne. Preferując obuwie sportowe, również znajdziemy obuwie jesienne, dobrane dla nas.

Luksus, to tylko nim musimy się inspirować, wybierając obuwie jesienne. Na szczęście teraz nie musimy już wybierać między stylem a komfortem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-25 15:28:35