Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, obuwie

Najczęściej z wyrazem moda kojarzymy modelki, ale to nie jedynie kobiety podbiły świat mody, również mężczyźni. Od pewnego już czasu moda jest tworzona z identyczną pieczołowitością dla pań i dla panów.

Mężczyzna w garniturze
Napisał: Jonas Weckschmied
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedyś mężczyzna zadbany pod względem wyglądu nie zawsze był traktowany poważnie, a szczególnie ten, który nie bał bawić się modą, obecnie wszystko się zmieniło. Obecnie moda męska, czyli ciuchy, dodatki i buty są rozmaite.

Każdy mężczyzna może znaleźć w sklepach coś , co mu się spodoba. Musi tylko umieć poszukiwać interesujących rozwiązań. Nie jest trudno prezentować się dobrze, ale nie do końca fajnie. Dlatego mężczyznom zaleca się jakieś szaleństwo szczególnie, pod względem kolorystyki. Panowie najczęściej wybierają stonowane kolory, chociaż producenci zatroszczyli się o to, by i mężczyźni byli w stanie pobawić się odcieniami przy wymyślaniu swojego codziennego zestawu ubrań. Przeczytaj więcej: polecane piżamy męskie dobranocka.Bardzo dobre rozwiązania dla mężczyzn Obecnie mężczyzna w źle dopasowanych ciuchach nie jest traktowany ulgowo. Jeszcze całkiem do niedawna mężczyzno uchodziło to bez większych problemów, ale obecnie już nie. Panowie powinni wreszcie stawić czoła prawdzie: moda męska zmusza do dobrego ubierania się. Nie mówimy tu wcale o guście pojedynczego mężczyzny, mowa tu raczej o sensownym wizerunku. Chociaż obecna moda daje możliwość na łączenie wszystkiego, to dobrze również pamiętać o tym w jakim wieku jesteśmy i czy ubieramy się na spotkanie ze znajomymi czy jednak na służbowe spotkanie. Mężczyźni muszą wziąć pod uwagę fakt, że określenie: „Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”, nie odnosi się tylko do płci pięknej, ale również do mężczyzn. Dlatego mężczyźni powinni pamiętać o tym, żeby zawsze posiadać czyste buty. Niestety bywa, że o tym zapominają. A jednak buty są bardzo ważnym elementem męskiego wizerunku. Dodatkowo nie może być tak, że w tych samych butach panowie będą chodzili do wszystkiego, bo to jest niestosowne. Panowie muszą mieć więcej niż 2 pary butów. Zresztą warto, by faceci zorganizowali sobie bazę, czyli zakupili kilka uniwersalnych ubrań, do których będą mogli dokupować bardziej ekstrawaganckie dodatki. Tutaj co nieco nowego: męskie calvin klein.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-25 08:47:36
Tagi: moda, ubrania, buty