Ślub, o czym powinniśmy pamiętać mając tysiąc spraw do załatwienia

Ślub to uroczystość niezapomniana, ale i wymagająca. Wiąże się z długimi godzinami przygotowań, godzinami rozmów oraz nadzieją, iż to właśnie nasze uroczystości weselne będą długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników. Warto pamiętać, że pośpiech w tej kwestii nie jest dobrym doradcą, w związku z tym przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem.
Ceremonia zaślubin
Napisał: Simon Watson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najważniejsza jest data, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie. Dalsza kwestia to wybór miejsca oraz postanowienie, czy organizujemy uroczystość tylko dla najbliższych osób czy też huczne weselisko. Czasy w których remiza strażacka zamieniała się w salę taneczną minęły bezpowrotnie. Współcześnie możemy dokonywać wyboru między restauracjami czy domami weselnymi. Aranżacja pomieszczeń, menu nie powinno nam spędzać snu z powiek, ponieważ musimy tylko sprecyzować swoje życzenia, a zostaną uwzględnione.

Ślub to jeden z najcudowniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że suknie ślubne budzą tak wiele emocji – każda kobieta dokłada wszelkich starań by prezentować się w nich jak najpiękniej. Poszukiwania sukni trzeba rozpocząć nie później niż trzy miesiące przed ślubem. Narzeczone mogą wybrać tradycyjną, długą suknię ślubną z rozkloszowanym dołem lub zaprezentować się najbliższym w bardziej ekstrawaganckim projekcie.Młoda para
Napisał: Luca Fazzolari
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz wymarzonej sukni ślubnej, doskonałego makijażu i idealnej fryzury, warta uwagi jest również biżuteria ślubna, która pomoże w wyjątkowy sposób uwydatnić atrakcyjność każdej Panny Młodej - Eloi jubiler. Dlatego nie pomijajmy jej i zakupy pasujący nam zestaw. Ile kobiet tyle gustów, ponieważ każda z nas jest inna, lubi inne dodatki i może pochwalić się innym typem urody. Są takie, które stawiają na delikatne dodatki tego dnia, inne chcą bardzo mocno podkreślić swoją urodę.

Dziewczyny o jasnych włosach i niebieskich oczach przeważnie decydują się na jasne dodatki, natomiast brunetki o ciemnych oczach ochoczo wybierają bardziej soczyste kolory, które wspaniale podkreślają ich urodę. Pamiętajmy też o dobrym fotografie, gdyż to dzięki niemu będziemy mogli powrócić pamięcią do tych wzruszających chwil.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-24 06:02:39
Tagi: wesele