Jaką koszulę wybrać gdy dokuczają wysokie temperatury? Wakacyjny dress code.

Nadchodzi lato a razem z nim zbliżają się wysokie temperatury. Nadchodzi też trudny czas dla osób pracujących w placówkach, w których od mężczyzn wymaga się eleganckiego stroju – w punktach obsługi petentów. Piękna koszula jest niezbędnym elementem tego stroju. I tu pojawia się pytanie - czy z krótkim czy z długim rękawem?
czarna koszula męska
Napisał: Robert Sheie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Modne koszule męskie zwykle można dostać w dwóch wariantach – z długim i krótkim rękawem. Koszule z długim rękawem powinni zakładać do pracy ci mężczyźni, których dotyczy biurowy dress code - modne i gustowne koszule męskie. Nawet w ciepłe dni nie wypada zakładać koszuli z krótkim rękawem (tak jak krótkich spodenek). Ogromny plus to klimatyzowane biura, jednak jeżeli w miejscu pracy stoi tylko wiatrak, który nie radzi sobie z wentylowaniem pomieszczenia, najlepiej sprawdzą się na pewno koszule z przewiewnych materiałów. Świetny gatunkowo garnitur i oddychająca koszula pomogą wytrzymać wyższe temperatury. Koszula z długim rękawem to również ważny element stroju na wszystkich oficjalnych wydarzeniach i ważnych okazjach jak egzamin dojrzałości, egzaminy na studiach czy rozmowa kwalifikacyjna. utrwalmy tę zasadę - zawsze, gdy mężczyzna wkłada marynarkę, powinien włożyć również koszulę z wystającymi delikatnie mankietami.

Interesujący post? Jeżeli tak sądzisz, wcześniejsza strona (https://ubierzekipe.pl/marka/9-promostars-odziez-reklamowa) także stanowi godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do omawianej problematyki.

A kiedy można ubrać koszulę z krótkim rękawem? Na wakacjach, kiedy nosimy ją do piaskowych, lnianych spodni, odpowiednich butów i okularów przeciwsłonecznych. Ewentualnie do ogrodu czy wypad ze znajomymi. Takiej koszuli absolutnie nie wkładamy do środka spodni, nie zakładamy też do niej żadnych formalnych dodatków. Traktujemy ją zupełnie jak zwykły t-shirt.Jeżeli przed nadchodzącym sezonem planujemy zakup kilku sztuk pasujących do garnituru, który już kupiliśmy, warto odwiedzić sklep z koszulami zabierając nasze marynarki.

koszula
Napisał: Robert Sheie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Personel na pewno pomoże odpowiednio dobrać kolory czy odcienie. Widząc garnitur i przymierzając wszystkie elementy stroju razem, od razu można ocenić, czy wszystko do siebie pasuje i ewentualnie na miejscu dobrać ładny krawat czy poszetkę. Zwróćmy uwagę na to, że modne koszule męskie, których jest teraz całkiem sporo, to nie tylko te występujące w sprawdzonych, nudnych kolorach, ale też te, które dopełniają się z garniturem i tworzą razem piękną, spójną kombinację, choć ich zestawienie w pierwszej chwili nie było oczywiste. Sprawdzony sklep z koszulami na pewno zaoferuje nam duży wybór niezależnie od naszych preferencji i od tego, czy zatrzymamy się na bezpiecznej klasyce czy pójdziemy w stronę awangardy - sklep z koszulami przez internet.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-18 02:46:55
Tagi: garnitur, krawat, koszule, marynarki