Które buty to w tym sezonie najmodniejszy wybór?

Obuwie jest bardzo ważnym uzupełnieniem ubioru. Chociaż moda nie jest najistotniejsza, należy pamiętać, by dostosować swoje buty do aktualnie panujących trendów.
Jakiego rodzaju buty są najmodniejsze w ciepłym sezonie wiosenno-letnim? Wygodnym oraz bardzo praktycznym wyborem będą klapki inblu. To tak naprawdę must have, zarówno dla pań, jak i mężczyzn. Klapki są niezwykle wygodne i dopasowują się do wielu niezobowiązujących, letnich strojów. Tego rodzaju obuwie w istocie ma wiele fasonów i niewątpliwie każdy wybierze klapki dla siebie.


klapki
Na podstawie: pixabay.com
Tak naprawdę klapki uchodzą za jedne z bardziej komfortowych butów. Większa część z nich ma całkowicie płaską podeszwę, co sprawia, że stopy nie przemęczają się. Czasami tego typu buty robią wrażenie, że chodzimy jak kaczka i że nasz ubiór jest niestarannie wybrany. Wszystko zależy od wybranego wzoru. Do klapek najlepiej jest dobierać długie sukienki, spódnice maxi i jeansy – a więc wszystko to, co ukrywa całkiem nogi. W ten sposób można uniknąć optycznego skrócenia nóg. Każdego rodzaju klapeczki Inblu będą na pewno prezentować się idealnie w tradycyjnych, typowo miejskich połączeniach: bardzo luźnych spodniach, jasnej koszuli oraz torebką i okularami - sprawdź Stworzy to luźny strój, odpowiedni na spacery lub zakupy.


Klapki nierzadko stają się obiektem żartów ze swojej prostoty. Czas jednak odmienić swoje uprzedzenia, ponieważ ten model obuwia jest w istocie niezwykle komfortowy. Klapki świetnie nadają się na plażę, ale i spacery w mieście. Świetnie zastępują niewygodne buty na szpilkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-24 08:14:52
Tagi: model, styl, wygląd, sukienki, strój