Dbanie o cerę i włosy to podstawa, jako, że to właśnie one decydują w pierwszej kolejności o naszej atrakcyjności

W sprzedaży pojawiają się tale nowe produkty, które mają służyć do ich pielęgnacji poprawy wyglądu. Co więcej, wiele z takich specyfików wzmacnia jednoczenie skórę, jak i włosy. Należy do nich chociażby popularny ostatnimi czasy olejek arganowy.
skóra
Napisał: Fotolia
Na podstawie: Fotolia
Skład chemiczny olejku powinien być w 100% naturalny, co oznacza, że produkt powinien zawierać tylko i wyłącznie olejek, bez sztucznych dodatków. W takiej sytuacji olejek będzie działał najbardziej intensywnie, a dokładniej mówiąc witamina E, która jest najważniejszym składnikiem olejku. Jest ona jak wiadomo najważniejszą witaminą wpływającą na młodość skóry oraz włosów, stąd tez właśnie tego rodzaju produkt (np. tak profesjonalnej marki jak lokikoki.pl/firm-pol-1237898820-Goldwell.html) stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które się z nimi borykają. W jaki sposób działa?Olejek w szczególności silnie odżywia i nawilża skórę i włosy. Pełni również funkcje ochronne – chroniąc organizm przed szkodliwym promieniowaniem oraz niekorzystnymi temperaturami, jak również regenerujące – przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, przyspiesza gojenie ran, a także likwiduje problemy związane z zapaleniem skóry (łuszczyca, łupież). W przypadku włosów pełni zwłaszcza funkcję regenerującą. Jeśli mamy kłopoty z łamliwymi, suchymi włosami zamiast stosować produkt typu brylantyna, który je nabłyszczy lub serum, warto sięgnąć po olejek arganowy - zobacz na . Stosowany na włosy zregeneruje je, a także pozwoli szybciej zlikwidować łupież.


cera
Napisał: fotolia.com
Na podstawie: fotolia.com
Olejek ma rozmaite zastosowania jako, że wykorzystuje się go nie tylko do celów kosmetycznych i zdrowotnych, ale również jako produkt spożywczy. W dodatku jego uniwersalność widoczna jest w tym, że olejek może być stosowany przez każdego – osoby dorosłe, ale także niemowlęta, czy osoby mające wrażliwą skórę czy też przez alergików. Jego skład w pełni naturalny nie podrażnia żadnej skóry, stąd też stosowany w stosownych proporcjach stanowi idealny preparat odżywczo-regenerujący. Źródło: lokikoki.pl.

Czasami dodawany jest jako składnik kosmetyków – maseczek, czy serum, jednakże najlepsze efekty daje stosowany w naturalnej postaci.
W takiej postaci zakupimy go bez problemów w aptece, czy w sklepach internetowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-24 08:16:05
Tagi: kosmetyki, apteka, produkt