W jaki sposób dobrać dodatki,odzież i obuwie aby dobrze i elegancko wyglądać przy każdej okazji

Moda jest bardzo zmienna, to wiadomo nie od dzisiaj. Trendy, które pojawiają się w czasie największych pokazów w Paryżu, Londynie czy Mediolanie przekładają się następnie na ubrania które się pojawiają w sprzedaży. I koniec końców co roku w wielu kobiecych szafach zaczyna się większa albo mniejsza rewolucja.

stylizacje
Napisał: Nife
Nagle się okazuje, że w obecnym sezonie króluje zupełnie inna kolorystyka, niż w poprzednim, a zamiast wąskich dopasowanych legginsów należy zakładać luźne, o szerokich nogawkach. To wszystko sprawia, że wiele pań co roku wydaje sporo pieniędzy na coś, co założy kilka razy i później wstawi do szafy na długie lata. Niestety jak to z ludźmi jest, wiele z tych Pań tak naprawdę nie ma swojego, indywidualnego stylu, a ich sposób ubierania polega na małpowaniu innych osób. Jeśli ktoś znany zacznie chodzić w jakiś ubraniach, czy też założy jakieś nietypowe dodatki, to od razu dużo mijanych na ulicy pań ma na sobie dokładnie to samo (dowiedz się więcej). Niekiedy nawet wtedy, gdy taka odzież zupełnie nie pasuje do sylwetki danej osoby, to i tak bezkrytycznie będzie noszona.

A w praktyce moda nie oznacza tylko i wyłącznie bezkrytycznego kupowania i zakładania wszystkiego, co ktoś uzna za modne w aktualnym okresie. Moda to raczej umiejętność wypracowania swojego indywidualnego stylu, jaki oczywiście będzie czerpał i inspirował się aktualnymi trendami, jednak nie będzie ślepo je naśladował.

płaszcze
Napisał: GoToVan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie rosnącą popularnością cieszą się przeróżne blogi o wyglądzie i modzie. Osoby, które to prowadzą, a są to najczęściej prawdziwe miłośniczki dobrego stylu, pokazują jak powinno się elegancko i stylowo ubierać, w jaki sposób dobrać obuwie do zakładanej sukienki lub spodni, albo w jaki sposób zestawić dodatki, żeby były one ciekawym dopełnieniem stroju, a nie jedynie paroma błyskotkami na szyi ( odzież ciążowa). Dużą zaletą takich blogów jest to, że osoby które je prowadzą odzież kupują w zwykłych sklepach, do których wszyscy mają ma dostęp. Wszystko jest uzupełnione zdjęciami które przedstawiają daną stylizację, przez co można na nich brać jakieś pomysły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-30 10:04:33
Tagi: moda, spodnie, spódnice, szafy