Bardzo seksowna kobieta – jakie są obecnie jej najistotniejsze atrybuty?

Większość kobiet żyje dziś w ciągłym pośpiechu. Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, obowiązki domowe, realizowanie swoich pasji oraz zainteresowań czy spotkania ze znajomymi – to wszystko pochłania wiele czasu. Czy w takim razie w życiu współczesnej kobiety jest miejsce na zadbanie o siebie? Naturalnie, że tak, tym bardziej, że wygląd zewnętrzny ma aktualnie duże znaczenie. Jakie są typowe atrybuty seksownej kobiety?

Przede wszystkim, warto zadbać o te elementy stroju, jakich na pierwszy rzut oka nie widać. Odpowiednio dobrana seksowna bielizna
modelka w bieliźnie
Napisał: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com
to zdecydowanie podstawa. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, że mając ją na sobie, także w codziennym stroju można poczuć się jak gwiazda z czerwonego dywanu. Poza tym, bielizna stosownie modeluje ciało, sprawia, że kobieta inaczej się porusza, jest pewniejsza siebie. Warto z tego względu zadbać o to, by na co dzień zakładać bieliznę znakomitej jakości, nawet jeśli nikt nie miałby jej zobaczyć. Synonimem seksu są też kabaretki, które można znaleźć online: obejrzy całą ofertę na kabaretki. To faktycznie odważny element stroju, toteż decydując się na ten rodzaj rajstop, koniecznie należy założyć skromną sukienkę, najlepiej pozbawioną głębokich dekoltów lub wycięć. W ten sposób uniknie się „przeładowanego” rezultatu. Takie rajstopy sprawdzą się idealnie przykładowo do tradycyjnej „małej czarnej” - oczywiście gdy sukienka sama w sobie nie będzie nazbyt odważna.


Seksowna kobieta musi zatroszczyć się także o stosowną fryzurę oraz makijaż. Oczywiście, nie oznacza to, że należy nakładać na twarz wiele kosmetyków, poświęcać makijażowi kilkadziesiąt minut, doklejać sztuczne rzęsy itd. Wręcz przeciwnie, czasami wystarczy jedynie zatuszować niewielkie niedoskonałości cery oraz pokryć usta czerwoną szminką bądź wytuszować rzęsy. Nie zawsze widoczny makijaż jest kojarzony z byciem seksowną. Sporo zależy od typu urody oraz okazji. Włosy z kolei powinny być zawsze czyste. Nie ma bardziej niechlujnego widoku niż przetłuszczone, przyklapnięte u nasady włosy.

Czasami bycie seksowną jest porównywane z pokazywaniem ciała. To błąd. Wiele kobiet z powodzeniem udowadnia, że nawet nie rzucający się w oczy, zabudowany strój może świetnie działać na wyobraźnię. Wskazane jest znać jedną zasadę – odsłaniać powinno się wyłącznie nogi lub dekolt, nigdy razem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-30 10:04:24