Jak należycie dopasować biustonosz?

Każda z pań, z uwagi na specyficzną sylwetkę, jest zobligowana nosić biustonosz. Robimy to aby nasze piersi dłużej pozostały jędrne i nie obwisły za prędko. Poza tym, w przypadku pań z mniej obfitymi kształtami, stanik pomaga podkreślić to i owo.

Jednak żeby rezultat był jak najbardziej zadowalający, musimy orientować się jak właściwie dobrać ten rodzaj garderoby, w przeciwnym wypadku, można uzyskać rezultat odmienny od zamierzonego i jego skutki mogą być długofalowe. Jednak jakie kryteria należy brać pod uwagę nabywając biustonosz?

Nagminnie popełnianym błędem przez większość pań, jest zakupowanie zbyt ciasnego stanika. Mało która z nas wie, jaki w praktyce nosi rozmiar. Błędy dotyczą zarówno obwodu pod piersiami, który wiele z nas w ogóle ignoruje, jak i wielkości samej miseczki. Żeby dowiedzieć się, który rozmiar posiadamy, konieczny nam będzie odpowiedni centymetr oraz sieć online. (biustonosz zapinany z przodu) Zmierzmy starannie na gołym ciele odpowiednie miejsca - miejmy na uwadze, żeby nasze łopatki były w tym wypadku opuszczone ku dołowi, żeby nam nie zakłóciły odczytu. Same piersi należy zmierzyć w najgrubszej części. Zapiszmy rezultaty na karteczce i odpalmy komputer. W przeglądarce wpiszmy właściwą frazę, np. "biustonosz wymiary". Powinniśmy w ten sposób odszukać odpowiednią rozpiskę, w której odszukamy rubrykę nam odpowiadająca. Trzeba zapamiętać nasz rozmiar, przyda się na kolejnych zakupach. Zobacz pełną ofertę biustonosze.Koronkowy stanik
Na podstawie: Jagna.pl
Jeśli jednak właśnie wybieramy biustonosz i nie mamy przy sobieodpowiedniego centymetra, nic straconego. Trzeba jedynie udać się do jednego z bardziej renomowanych butików z bielizną. W takich lokalach zawsze spotkamy brafiterkę - ekspedientkę, która perfekcyjnie potrafi stwierdzić, który biustonosz będzie dla nas najbardziej właściwy. Jednak musimy pozbyć się wstydu, gdyż sprzedawczyni będzie musiała obejrzeć nas nago od szyi w dół i pobrać nasza miarę. Jednak odrobina skrepowania jest warta efektu końcowego - dzięki temu bowiem będziemy mogli zakupić biustonosz idealny, który będzie leżał na nas jak ulał. Pamiętajmy tylko, aby jednego egzemplarza nie nosić zbyt długo, gdyż po czasie ulega odkształceniu. Mnóstwo informacji znajdziesz pod linkiem .

Aby właściwie dobrać biustonosz do naszej sylwetki, należy koniecznie znać nasze aktualne wymiary, zarówno na biuście jak i pod nim. Możemy pobrać dane osobiście, w domowym zaciszu, za pomocą centymetra krawieckiego, lub poszukać właściwej brafiterki. Wybór należy do nas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-15 17:51:59
Tagi: zakupy, miseczki, brafiterka