Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas wyboru pończoch? Co będzie istotne, jakie czynniki mają wpływ na dobór?

Wybieranie pończoch to kwestia o tyle trudna, że każda z pań jest inna, ma innego typu sylwetkę, dlatego też nie istnieje jeden uniwersalny schemat czy wzór, by ustalić najlepszy rozmiar. Pomimo tego są pewne wskazówki, jakie pomogą dopasować idealne pończochy. Pończochy dobiera się przede wszystkim uwzględniając parę rzeczy. Po pierwsze rozmiar, następnie waga lub budowa ciała. Ważna jest również docelowa wysokość manszety na udzie, jak i obwód ud na wysokości, gdzie znajdować się ma maszeta.


pończochy sklep
Na podstawie: pixabay.com
Jest to szczególnie istotne w przypadku pań o bardziej krągłych oraz miękkich udach, lecz również dla tych, które mają bardzo szczupłą tą część ciała. Bardzo istotne, aby zwrócić uwagę na producenta, ponieważ może mieć to całkiem duży wpływ na dobór pończoch. W ten sam sposób, jak chcemy kupować dobre pończochy sklep musi zostać starannie wybrany, mamy w takim wypadku gwarancje udanego zakupu. Często bowiem zdarza się, że wyroby konkretnego producenta różnią się rozmiarem spośród innych dostępnych na rynku. To samo dotyczy konkretnych modeli, ponieważ istnieją wyjątki choćby w szerokości manszety, a będzie to korzystne dla pań o udach, jakie mają przesadnie duży lub zbyt mały obwód. Bardzo istotne okazuje się też pytanie dotyczące tego, jakiego rodzaju pończochy są lepsze? Samonośne czy z pomocą pasa? Odpowiedź jest oczywista - jak wolimy. Są bowiem osoby, jakie nie wyobrażają się ściskania ud przez silikon z pończochy samonośnej, ale więcej znajdzie się z pewnością osób, które nie wyobrażają sobie zakładania pasa. Decyzja zależy tylko od nas. Dobrze byłoby mieć jeden, jak również drugi typ, choć trzeba przyznać, że mniej kosztują z pewnością pończochy do pasa.


pończochy
Na podstawie: pixabay.com
Inna kwestia jest taka, czy opłaca się kupić pończochy nylonowe? Powinno się mieć na uwadze to, iż nylon nie rozciąga się praktycznie ani trochę, więc przy wybieraniu rozmiaru należy kierować się wskazówkami producentów, lecz biorąc poprawkę na własne zapatrywania czy budowę ciała. Warto wiedzieć, że pończocha z takiego surowca może trochę się rozszerzać kosztem pierwotnej długości, dlatego też paniom o tym samym wzroście, z takim samym rozmiarem stopy jaki i identycznej wadze, lecz o różnej budowie nóg pończochy będą sięgały różnej wysokości na udach.

Jeśli zainteresował Cię ten temat, to obejrzyj także (http://koszule-meskie.sklep.pl/Klasyczne-gladkie/) pozostałe równie ciekawe witryny, które zawierają nie mniej absorbujące informacje.

Widzimy więc, jak to istotne, aby dobrać właściwy model. W tym celu jak wybieram pończochy czy bodystocking sklep powinien być dobrany pod kątem profesjonalizmu tak jak tutaj: amazing girl sklep internetowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-13 16:23:58
Tagi: ciało, zakup, Rozmiar, obwód