Określ siebie T-shirtem – czyli jakie znaczenie ma to, co nadrukowane jest na Twoim T-shircie

Latem cieszymy się z prażącego Słońca. Dobrze jest móc znowu nosić szorty i lekkie bluzki. Lato to też sezon letniej mody. Sklepy wypełniają się odzieżą odpowiednią na lato w rozchwytywanych tego sezonu kolorach, a firmy ścigają się w wymyślaniu nowych i unikatowych krojów.


Jeśli chodzi o zdrowie,
koszulka
Napisał: Jake Stimpson
Na podstawie: http://www.flickr.com
to już długiego czasu wiadomo, iż w upalne dni lepiej ubierać T-shirty bawełniane, zamiast tych z materiałów syntetycznych. Szczęśliwie moda na czystą bawełnę powróciła niedawno i nie dusimy już naszej skóry co chwilę w syntetycznej odzieży.
Od niedawna popularny jest trend z napisami na koszulkach. W sklepach praktycznie niemożliwe jest kupienie T-shirtu bez jakiegoś nadruku albo napisu. Odrobinę nieszczęśliwie, sklepy proponują prawie wyłącznie napisy w innych językach. Najpopularniejszy jest angielski, dalej francuski, a na szarym końcu pozostałe. Chcąc, nie chcąc, lato stało się też okresem wpadek, kiedy widoczne stają się nasze pomyłki językowe. Niektórym zdarzy się niezamierzenie kupić bluzkę z obraźliwym napisem. Później normalnie chodzimy w takiej bluzce, nie zdając sobie sprawy jaki nosimy przekaz, co pogarsza nasze pierwsze wrażenie, z powodu niecelowej oraz kompletnie bezmyślnej decyzji. Szczególnie gdy praktycznie zawsze mamy dostęp do Internetu, nie powinniśmy mieć kłopotu ze sprawdzeniem, co jest napisane na podobającej się nam koszulce, jeżeli nie znamy języka.
Możemy także wymyślić swój osobisty tekst i zamówić z takim bluzkę. To zwykle jest większy koszt, ale przynajmniej będziemy mogli naprawdę prezentować naszą osobowość. Szczęśliwie nie wszystkie teksty na T-shirtach są kiepskie. Większość jest bardzo fajna, a wybrane mimo wszystko pasują do naszych charakterów czy ideologii, nawet gdyby były w zagranicznym języku. Poza napisami są także naprawdę przyjemne wzory oraz obrazki, które ożywiają naszą letnią garderobę i przyciągają wzrok pozostałych ludzi.
Bardzo ciekawą linię ubrań na nadchodzący sezon ma firma Pepe Jeans. Oferują bardzo fajne, kolorowe koszulki bawełniane. Koszulka Pepe Jeans (DENIMBASE.pl) na ten sezon letni cechuje się krótszymi rękawkami w porównaniu do typowej długości rękawków T-shirtów, co daje im lekki wygląd. Fason jest swobodny, nieopinający.


Prawie każda koszulka Pepe Jeans posiada jakiś napis albo obrazek, ale wszystkie są fajne, stylizowane na ręcznie wykonane napisy czy obrazki, a to nadaje im szczególnego klimatu. Dodatkowo, każda koszulka Pepe Jeans zrobiona jest z wysokogatunkowej bawełny, więc są miłe dla naszej skóry także w najgorętszy dzień - DENIMBASE.pl.
Opłaca się szukać ubrań w obecnie oferowanych kolekcjach ubrań. W dzisiejszych czasach bardzo ważne dla wielu jest wyrażanie siebie, a żaden sposób nie będzie prostszy, od bluzki z właściwym tekstem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-11 09:18:58
Tagi: Lato, moda, krótkie spodenki, bluzka, koszt