Podstawowe informacje na temat typów damskich biustonoszy i zasad ich dobierania.

Dobrze dobrany biustonosz jest niezwykle ważny dla wygody wszystkich pań. Lecz niestety w wielu przypadkach ta część garderoby nie jest dobrze dopasowana do kształtu i wielkości piersi.
Panie nie wiedzą bowiem często, na co zwracać uwagę i kupują przypadkowe biustonosze, które jako tako będą podawać. Ale jak się okazuje, nie pasują idealnie, a skutki tego mogą się objawić za wiele lat. Z tego też powodu warto przed kupnem bielizny zorientować się, jakie są podstawowe rodzaje biustonoszy i jak prawidłowo powinno się je dopasowywać. Tym sposobem można będzie dobrać właściwy do swojej sylwetki, kształtu piersi i preferencji danej pani. A wybór jest naprawdę ogromny, bowiem najróżniejszych odmian biustonoszy będzie co najmniej dziesięć.


biustonosz balkonetka
Na podstawie: Jagna.pl


Dla pań z małym biustem można na przykład polecić biustonosz push-up. Ten model posiada odpowiednie usztywnienia, oraz powietrzne albo silikonowe wypełnienie, za pomocą jakich wszystko będzie sprawiać wrażenie większego niż faktycznie jest. Lecz nie będą się one musiały ograniczać tylko do tego modelu, ponieważ w pozostałych rodzajach także można ładnie wyglądać, pod warunkiem że się je właściwie dobierze. Jednym z chętniej kupowanych modeli, i to przez w zasadzie większość pań, jest biustonosz balkonetka. Cechuje się on średnią wielkością, nie zasłania całkiem piersi ale też nie odsłania ich za bardzo.
Balkonetki są stanikami uniwersalnymi, z powodu swojego klasycznego stroju doskonale nadają się do noszenia na co dzień pod każdym rodzajem ubrania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-07 16:27:57
Tagi: wygląd, stanik, piersi