Niepodważalnie dobre obuwie dla prawdziwego mężczyzny

Podobno panom starcza tylko kilka par butów - sprawa nie do pojęcia dla każdej pani. Czasem zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, jaka nawet panie może przyprawić o zawrót głowy, lecz to kwestia zupełnie wyjątkowa i rzadko spotykana.


glany męskie
Napisał: Centrum Kultury w Lublinie
Wyposażenie
Napisał: Igor Menezes - Photographer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obuwie męskie, mimo iż także dostępne w szerokim wyborze, nie jest aż tak różnorodne jak to dla pań, a przynajmniej znacząca ilość panów tak uważa, bo nigdy nie wgłębiała się w ten temat. Czemu? Panowie w większości nie przykładają tak dużego znaczenia do wyglądu, nie gonią za modą, nie czują potrzeby nabywania kolejnych par butów tylko dlatego, iż są one śliczne. Jednakże z pewnością da się stwierdzić, iż jeśli już coś kupują w sklepie obuwniczym, przykładowo półbuty męskie, które z pewnością powinny się znaleźć w każdej męskiej garderobie, to na pewno będzie jeden z najdroższych modeli. Panowie wbrew temu, co się zdaje są gadżeciarzami i uwielbiają markowe produkty, uważają, iż ich posiadanie świadczy o ich wysokim statusie. Więc kupują nowe buty nie za często, zazwyczaj dopiero wówczas, gdy poprzednie całkiem się rozlecą, lecz za to podczas kupowania mają gest, czego, zważywszy na to, jak rzadko są w sklepie z butami, trudno im zabronić.


Obuwie takie jak półbuty bez wyjątku powinny znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny, niezależnie od jego wieku, upodobań, stylu czy też przynależności do jakiejkolwiek subkultury - często zdarzą się okazje, w czasie których zwyczajnie należy je założyć. Wliczyć do nich można wesela, obronę licencjacką, ważne uroczystości rodzinne i tym podobne.


Jednakże istnieje sporo typów obuwia, które, z uwagi na swoje specyficzne cechy, goszczą jedynie w niektórych szafach. Zalicza się do nich glany męskie - bardzo charakterystyczne, zakładane zwłaszcza przez młodych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-27 02:32:44
Tagi: kobiety, ślub, szafa, butów, towar