moda męska

Są składniki męskiej odzieży, które nigdy nie wyjdą z mody. Jednym z nich bez wątpienia jest koszula. Klasyczne białe, błękitne, lub koszule slim fit przydają się na wszelkie okazje. Ich zdumiewającą wartością jest uniwersalność. Skrzętny, dopasowany do pory dnia i sytuacji ubiór, świadczy o zamiłowaniu do ładu, estetyki, zapewnia wyśmienite samopoczucie, jest objawem poszanowania godności osobistej i innych.

Trzeba zwrócić uwagę na to, żeby posiadała dobrze dostosowany wymiar kołnierzyka. Koszule mogą mieć różne kroje kołnierzyka, klasyczny, włoski, również amerykański.

Jeśli stwierdzisz, że warto byłoby przeanalizować inny aspekt tej problematyki, kliknij tu i przeczytaj jeszcze więcej treści na ten temat.

Jeśli idzie o barwę koszuli, to zawsze sprawdzony jest biały, ale dobrze mieć także różne kolory i wzory. Mężczyźni często obawiają się barwnych koszul, bo trudniej dopasować do nich krawat. Koszule posiadają z reguły krój klasyczny, ale są również w odmianie dopasowanej, tzw. koszule slim fit. W owego fasonu koszulach bardzo dobrze wyglądają wysocy, szczupli panowie (klik!).

Męski pasek ze skóry
Na podstawie: http://koszule-meskie.sklep.pl/
Sztuka ubrania się ze smakiem zależy przede wszystkim od stosownego doboru garderoby i odpowiedniego jej wykorzystania. Ubranie porządnie ubranego człowieka cechuje się powściągliwością w wyborze barw i krojów, dopasowaniem do figury i typu urody, zharmonizowaniem wszystkich elementów. Koszule slim fit mogą być kluczem do sukcesu udanej stylizacji.

Nietypowe materiały, odważne odcienie, bardzo modne tego sezonu kwieciste wzory i kraty, bądź ozdabiane zakładki pomniejszają formalność takiego elementu garderoby, zezwalając na większą swobodę, i zostawiając tym samym szersze możliwości na wyrażenie swej indywidualności.


Wytworny facet nie obejdzie się bez przyzwoitego garnituru. Wszyscy panowie wyglądają w nim zabójczo. Aby owe stylizacje były skończone, nieodzowne są męskie paski skórzane. Winny być subtelne i nierzucające się w oczy, przystosowane do koloru butów. Mają one tylko nadać wdzięku pełnemu strojowi.

Paski z solidną sprzączką zarezerwowane są do spodni o wyraźnie luźniejszym charakterze. Męskie paski skórzane powinny być w szafie każdego mężczyzny. Są świetnym uzupełnieniem do wszelkich spodni garniturowych i nie tylko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-22 13:35:43
Tagi: garnitur, tkaniny, stylizacja, kołnierzyk