Jak odnaleźć swój styl i przekształcić wygląd na lepsze?

W wielu przypadkach zaglądamy do swojej szafy oraz myślimy „nie mam się w co ubrać” pomimo tego, iż nasza szafa wręcz pęka w szwach. Z jakiego powodu tak się dzieje? Często przyczyną jest to, iż kupujemy ubrania pochopnie, nie zastanawiając się nad tym, czy będą one pasować do innych ubrań lub dodatków, jakie posiadamy.


W wielu przypadkach po jakimś czasie okazuje się także, że nabyte ubranie już się nam nie podoba. Efektem pochopnych zakupów jest więc to, iż naprawdę nie mamy się w co ubrać, bo albo nasze ubrania już nam się nie podobają, czy też nie mamy do czego ich założyć. Zbudowanie ciekawej i popularnej stylizacji nie dla każdego jest łatwe. Nie każdy bowiem posiada umiejętność zestawiania ubrań i dodatków, tak by wszystko tworzyło piękną całość i pasowało nie tylko do siebie, lecz też do naszej osobowości. Aczkolwiek każdy z nas zdoła wyglądać atrakcyjnie i kreatywnie, wystarczy wyłącznie zdecydować się na zakupy z doświadczoną stylistką.

Personal shopper, to znaczy osobista stylistka, to ktoś, kto pomoże nam odnaleźć swój styl oraz dopasować ubrania do naszej figury i osobowości. Jednostka taka posiada wykształcenie oraz znaczne doświadczenie w sferze mody, wskutek tego wie, w jaki sposób kreować wizerunek. Personal shopper oferuje nie tylko zakupy ze stylistką, ale także przegląd szafy, wybór dodatków i przemianę wizerunku. Indywidualny stylista może pomóc nam odkryć własny styl, dzięki czemu w końcu będziemy wyglądać i czuć się dobrze.


zakupy z osobistą stylistką
Napisał: Marcin Urban
Na podstawie: Miasto Kobiet
Z pomocy własnego stylisty bądź stylistki może skorzystać każdy, zarówno kobiety jak również mężczyźni. Mało tego, wcale nie musimy wydawać morza pieniędzy na kosztowne, markowe ubrania. Personal shopper - bezspornie weźmie pod uwagę nasz budżet oraz pomoże nam znaleźć ubrania, które będą modne, nowatorskie i równocześnie nie będą kosztować grubych pieniędzy. Często zdarza się tak, iż ciekawsze rzeczy odkryjemy w zwykłych sklepach i butikach, aniżeli w tych markowych, toteż niezależnie od wysokości Twojego budżetu - zdołasz pozwolić sobie na zmianę stylu na lepsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 08:12:47
Tagi: ubrania, stylistka, budżet, markowe ubrania