Facet stosownie ubrany w pracy i nie tylko

Pojęcie „dress code” zazwyczaj budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, bezpieczniej jest owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co pozornie ograniczało – było świetną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Jak to możliwe?

dla eleganckiego mężczyzny
Napisał: Ludovic Bertron
Na podstawie: http://www.flickr.com
Garnitur to podstawa wyposażenia szafy każdego mężczyzny. Ale wiedzmy, że wbrew pozorom najbardziej neutralny nie jest ten w kolorze czarnym, a granatowym. To kolor, który znakomicie sprawdza się przez cały rok.

Jeśli prezentowany wpis Cię zaciekawił, to śmiało kliknij tutaj oraz zobacz, co znajdziesz w najnowszym tekście. On też okaże się godny zainteresowania.

Do takiego garnituru dobierzmy koszule: białe, kremowe lub błękitne. Mimo, że to tak mało znaczący element męskiej garderoby, też może sprawić nie lada problem. Wystarczy zwrócić uwagę na piętrzące się w szafie kolorowe, niepasujące do nas stosy koszul. Idealne okażą się klasyczne modele, z dobrych tkanin. O gatunku koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny.

moda męska
Napisał: Barely Noticed Stuttgart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mawia się iż prawdziwego mężczyznę można poznać po butach. Choć trudno przypisać te słowa konkretnemu autorowi, z pewnością zgodzą się z nim reprezentanci świata mody. To właśnie obuwie dopełnia każdą stylizację i jest dowodem stylu mężczyzny. Nadające się do pracy, tzw. buty wizytowe od dawna przestały występować w formie czarnych lakierek. Obecnie cieszący się największą popularnością model to oxfordy, czyli sznurowane buty z charakterystycznym przeszyciem. Takie fasony posiada w sprzedaży np. firma Clarks, która stawia na jakość i komfort. Męska kolekcja odznacza się ponadczasową elegancją i stylem. Firma produkuje obuwie już od 1825 roku, co oznacza, iż wiele lat doświadczeń owocuje wiedzą na temat szytych butów. Buty Clarks to również modele obuwia dla kobiet oraz dzieci - buty, które zadowolą każdego!

Komponując stylizację nie zapominajmy o tym, że buty wizytowe dla mężczyzn powinny współgrać z dodatkami, np. skórzanym paskiem.

Kliknij raźno ten link - przeczytasz tam równie cenne treści. To wciągający wpis (https://dreamtex.pl/oferta/kurtki-softshell), który także jest godny uwagi!

Najlepiej by miał minimalistyczną, pozbawioną zdobień klamerkę. Obowiązkowo musi mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które mamy zamiar włożyć. Przy mniej oficjalnym stroju możemy pozwolić sobie na modele z większymi klamrami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 19:15:39
Tagi: komfort, koszule, fasony, męska kolekcja