Moda męska - co dokładnie się ubiera w teraźniejszym sezonie? Trendy wiosna - lato 2015

Wiosna w całości, w sklepach posiadamy już obszerny wybór tak samo na wymienioną porę roku, jak również na lato. Nie ma w ich zestawie zbyt kontrowersyjnych projektów, gdyż właśnie są zbytnio krzykliwe a więc niesprzedażowe. Co zatem Panowie winni mieć na sobie w tym sezonie?

Moda męska
Napisał: See-ming Lee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o kolorystykę, to moda męska w zasadzie nie podlega rezolutnym przemianom i co roku powtarzają się te same gamy kolorów, w takim razie osoby które spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Dobrze jest jednak wiedzieć jak co nosić, by wyglądać dobrze: kliknij . Bez zastanowienia przebojem tego sezonu będzie paleta niebieska o niezmiernie gigantycznym spektrum: od błękitów, przez silny niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pojawia się w mniejszym czy też znaczniejszym natężeniu w właściwie każdej kolekcji kolosalnych domów mody. Kilka marek postawiło nawet wyłącznie na odcienie niebieskiego. Ogromnie regularnym trendem jest także biel, ale nie tak niesplamiona, lecz nieco szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może bez wątpliwości zabraknąć koloru beżowego i w tym sezonie również jest on mocno zużywany. O ile chodzi o niuanse, to w najwyższym stopniu wyrazistym i równocześnie nowym biegiem tego sezonu w modzie męskiej są wszelakiego wariantu wzory na tkaninach. I nie są to popularne od wielu lat kraty i paski, lecz wzory roślinne. Ułamek ubrań nimi upiększana jest stonowana, jednobarwna i ledwie widoczna na tkaninach, inna wybitnie kontrastowa. Słynne będą również nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale również przyodziania będące jakby podwaliną do wydruku sugestywnych fotografii. Przyciągającym trendem jest wykorzystanie skóry i tkanin będących jej namiastką. I nie są to tylko dobrze znane kurtki , jednak także inne części szafy - spodnie, marynarki, koszule - jego-styl.pl - Kastor.

Moda męska
Na podstawie: http://pixabay.com
Dla licznych jednostek motywy roślinne lub chociażby barwa rubinowa jest czymś nie do ubrania, inni się w tego typu motywach zakochają. Ja to powiadają : "Są gusta i guściki", skutkiem tego też nie mamy niepewności, iż jednym ustalony wzór może się podobać, a innym nie. Moda to kluczowy szczegół, o jaki nie powinny troszczyć się tylko kobiety.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-12 07:13:39
Tagi: moda, odzież, ubrania, koszule