Moda męska na co dzień

Obecnie panowie mają coraz większą świadomość jak istotny może być ich wygląd. W poniższym artykule przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi błędami.


Zbyt wielkie rozmiary (marynarki, koszule, jeansy, bluzy). Wybór nadto dużych rozmiarów w stosunku do rzeczywistej sylwetki, to moim sądem najważniejszy czynnik decydujący o współczesnym zauważaniu polskich mężczyzn, jako ludzi w workowatych gajerach, koszulach z wielkimi fałdami przy pasku lub kurtach z opadającymi ramionami. Dla panów w Polsce najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborach zakupowych będzie wygoda - poznaj styl Jamesa Bonda . Nic nie zapewnia takiej wygody jak ubrania luźne oraz za duże. Często też panowie kupują ubrania z zapasem, bowiem może w najbliższym okresie utyją? Kłopot ten dotyczy także mężczyzn przy kości, którzy to są przekonani, że rzeczy trochę za duże zamaskują ich wady. Niestety jest wprost przeciwnie.

Skoro poszukujesz także inne tego rodzaju porady, to być może wskazówki z serwisu (http://crossjeans.pl/ona/odziez/swetry), które pod tym linkiem są opublikowane okażą się dla Ciebie bardzo cenne.

Za długie jeansy zaburzają naturalne proporcje oraz skracają optycznie nogi. Przetarte krańce nogawek od szurania po chodniku, to rozpowszechniony widok na polskich ulicach.
mężczyzna
Napisał: AnEternalGoldenBraid
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nieuprasowane, zabrudzone odzienia a również brudne obuwie to także widok nierzadko spotykany.
Niestety ze schludnością i estetyką odzień nie jest u nas tak dobrze jak mogłoby się zdawać. Plecak do garnituru i kurtka sportowa do gajera. Częsty widok na naszych ulicach: garnitur, koszula, płaszcz, półbuty i na ramieniu plecak z notebookiem. Plecak jest odpowiedni na wycieczki, do szkoły dla młodzi, ale nie do gajera. Warto zainwestować w prostą, przestronną torbę albo teczkę skórzaną.


Katany sportowe to chyba jeszcze częstszy widok niż plecak do garnituru. Pół biedy jak kurtka jest długa, jednorodna i bez logofabrykanta, ale jeśli jest to barwna kurtka puchowa ze ściągaczem w pasie jak też ogromnym logo na plecach, to już to nie przejdzie - poznaj o stroju na chłodny dzień . Całoroczny, prosty płaszcz nie jest jakimś mega wydatkiem a znamiennie podnosi estetykę całej postaci jak też można go ubrać nie jedynie do gajera.


Koszula z krótkim rękawem do gajera jak też krawat do koszuli z krótkim rękawem. Eleganckie koszule z krótkimi rękawkami są w Polsce bardzo popularne. Wyjątkowo rozpowszechnione jest także zakładanie krawata do tychże koszul, zwłaszcza latem. Innym ogromnie często popełnianym latem jest wkładanie skarpetek do sandałów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-16 04:47:30
Tagi: garnitur, koszula, nogawki