Szczęśliwym być - dokonaj wyboru już dziś

Wszystkim nam kiedy niekiedy brakuje szczęścia. Jednakże nie musi tak być. Aby szczęśliwym być wystarczy stosowanie kilku nieskomplikowanych zasad, które pomagają nam żyć w zgodzie ze samym sobą. W każdej, nawet najgorszej sytuacji szukaj pozytywnych stron, w ten sposób każdą klęskę możesz przeobrazić w zwycięstwo. Na przykład jeżeli nie dostałeś pracy o jaką się ubiegałeś, oceń że widocznie nie była dla ciebie. Mogło cię w niej spotkać coś złego oraz z pewnością znajdziesz lepszą. Jeśli zraniła cię twoja ukochana osoba przemyśl czego się dzięki temu nauczyłeś a także wykorzystaj to w przyszłości.


Daj sobie pomóc
Napisał: jbsk
Żyj w zgodzie z ludźmi naokoło ciebie. Nie doszukuj się w ludziach złych intencji. Nie przypisuj osobom ci bliskim cech których nie posiadają, a jeżeli mają jakieś, które cię denerwują przyjmij je a nie staraj się siłą narzucać swoich obyczajów wszystkim z otoczenia. Bądź pomocny,prawy, wierny ideałom oraz uśmiechnięty a ludzie dookoła ciebie odwdzięczą ci się tym samym. Każdy ocenia innych własną miarą – pomnij o tym nim komukolwiek coś zarzucisz. Staraj się nie zadawać ran tym których kochasz.

Względnie nowym pojęciem jest tak zwany Style Coaching ( być szczęśliwą kobietą). Jest to szczególne połączenie przemiany zewnętrznej oraz przemiany wewnętrznej. Style Coaching obejmuje swym obszarem działania tak ciało, jak i umysł. To proces całościowy, który ogniskuje się na osobie jako pełni. Zmienia wizerunek zewnętrzny, ale i podnosi samoocenę. Mówi o tym, że piękny design to tylko cząstka sukcesu. To, w jaki sposób siebie widzimy, jest najistotniejsze. Zamysłem tego procesu jest pokazanie, iż zmiana jest wykonalna. Możemy kreować własne życie.


Już dzisiaj wpisz w wyszukiwarkę wyrażenie stylistka Warszawa i zadbaj nie jedynie o swój design ale również o wspaniałe samopoczucie. A może style coach to fach dla ciebie? Jeśli odznaczasz się wyczuciem stylu, posiadasz w sobie spore zapasy pozytywnej werwy i zdolność prędkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi, owa praca jest dla ciebie idealna! Style coach to właśnie profesja dla pełnych cierpliwości oraz pasji pasjonatów mody. Jak dotąd mało popularny w Polsce, niewoli serca pań na Zachodzie. Oto zajęcie przyszłości. Powstała w trosce o wymogi nowoczesnych społeczeństw, dla jakich poprawa wizerunku to trop do powodzenia i pomyślności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-05 00:43:27
Tagi: wygląd, wizerunek, przemiany