W jaki sposób dopasować spodnie do figury? Doradzamy

Dobór jeansów należytych do figury jest bardzo ważki, kiedy chcemy wyglądać proporcjonalnie oraz zgrabnie. Doskonale dopasowane spodnie są w stanie zakamuflować mankamenty sylwetki, wizualnie wydłużyć nogi, zaakcentować talię.


market


Z tej przyczyny zamiast ślepo pośpieszać za modą, lepiej jest wyekwipować się w wzór jeansów odpowiedni do sylwetki, jaki zawsze wyglądał będzie doskonale jak też będzie uzupełnieniem wielu twych stylizacji. Figura w kształcie klepsydry uważana bywa za nadzwyczaj proporcjonalną. Cechuje się wąską kibicią i pełnym biustem. Klepsydrom łatwo jest niestety obciążyć posturę nieodpowiednimi krojami, a przez to optycznie dołożyć sobie paru kilogramów. Z tej przyczyny muszą one unikać rozszerzanych dzwonów a także biodrówek o niskim stanie. Perfekcyjne z kolei będą spodnie typu boyfriend, jak też takie z nieznacznie obniżoną talią.
Kobiety gruszki posiadają niewielki biust, duże biodra a także silnie zarysowaną talię. Ażeby zgrabnie wyglądać, powinny kupić jeansy damskie Lee raczej w ciemnych odcieniach, bez żadnych aplikacji. Optycznie wydłużą one nogi. kobiety o takim typie figury nie będą doskonale prezentować się w nazbyt obcisłych biodrówkach. Znakomicie wyglądać będą w jeansach z troszkę podniesionym stanem. Wyeksponowanie talii na dodatek wizualnie wydłuży nogi, dzięki czemu postura będzie się wydawać bardziej smukła. Świetnym wyborem będą także spodnie lekko rozszerzane, które odwrócą uwagę od nadto masywnych ud. Największym atutem "jabłek" są zaś ich szczupłe nogi.


Stąd powinniśmy je podkreślić! Stąd legginsom mówimy stanowcze nie. Doskonale wyglądać będą jeansy rurki z nieco podniesionym stanem, jaki uwydatni także wąskie biodra.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-05-07 16:00:11
Tagi: Kolor, trend, kobiety, prezent, jeans