Szlafroki typowo męskie - przeznaczone dla tych mniejszych, oraz większych

Jak to bardzo dobrze wiemy ubrań nigdy nie dosyć, dlatego właśnie co roku, co sezon, ukazują się całkowicie nowe trendy no i co jakiś okres czasu wymyślane są coraz to nowsze typy okryć.


Jak by jednakże nie było, zdecydowanie większą różnorodność ubrań mają kobiety. W czasie, gdy u mężczyzn występuje jakiejś rzeczy tylko jeden rodzaj - tak jak w przypadku ciekawiących nas dzisiaj szlafrokach - u kobiet istnieje ich kilka rodzajów o różnych nazewnictwach. Czy to znaczy, iż ubrania dla mężczyzn - w naszym przypadku szlafroki - są w jakiś sposób gorsze?


akt - ubrania
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
oświetlenie led
Napisał: Solarbotics
Na podstawie: http://www.flickr.com


Każdy z nas posiada w głowie całkiem inny rodzaj męskości - to z tego powodu coraz to bardziej poszerzają się trendy męskie i to w coraz to bardziej nieoczekiwanej strony.

Ten odnośnik tu (http://galerialucznik.pl/) przybliży Ci więcej informacji na ten wątek, który tak bardzo Cię zafascynował i zwyczajnie wciągnął.

Jednak bardzo wielu nadal ma niewiarygodnie podobną koncepcję, która to do tej pory dominuje wśród patrzących. A więc facet powinien być "męski" - silny, bardzo dobrze zbudowany i w rzeczywistości rodzaj ubrań jaki to nosi winien być silniej minimalistyczny, a więc zero niepotrzebnych ozdóbek, czy też po wstawianych barw. To właśnie z powodu takiego typu myślenia ubrania typowo męskie stoją trochę z tyłu za tymi kobiecymi - co więcej sporej większości wcale to nie przeszkadza. Biorąc dla przykładu wspomniany wcześniej szlafrok męski, mamy możliwość się przekonać, że mimo iż "szlafrok to tylko szlafrok", no to w niczym nie ustępuje tym kobiecym. Damskie szlafroki są zwykle wykonywane z dokładnie tego samego rodzaju materiałów co męskie - posiadają jednak bogatsze wzornictwo i kolorystyki. Z drugiej strony, mimo tego, męskie szlafroki zupełnie niczym im nie ustępują.


Z jakiego powodu? Albowiem porządnie dobrany ma możliwość pokazać mężczyznę z tej dobrej strony, uwidaczniając własnie jego wspomnianą "męskość", którą każdy z nich - nawet i jeżeli lubi bardziej fantazyjne rzeczy - pragnie ukazać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-27 09:16:58
Tagi: dom, sezon, facet, rodzaj