Jak wybrać właściwą i dobrej jakości koszulę?

Raz na pewien czas należałoby przeprowadzić inwentaryzację swojej szafy i rzeczy, których nie zakładaliśmy już od dłuższego czasu, włożyć do szczególnego pojemnika PCK. Jeżeli będą jeszcze w dobrym stanie, z pewnością ktokolwiek się z nich ucieszy.


szaliki
Napisał: Tyler Bolken
Na podstawie: http://www.flickr.com


My natomiast poza zadowoleniem, będziemy mieć w szafie więcej miejsca, które będziemy mogli uzupełnić nowymi koszulami zakupionymi w najlepszym markecie.
Wcześniej musimy jednak określić własny styl, ukochane Kolory czy też potrzebny krój. Czy szukamy koszuli na jakieś wyjątkowe okazje, czy też do zakładania jej na co dzień. Istotny jest także nasz budżet na tego typu zakupy, gdyż od niego zależą materiały, które użyte były do produkcji koszul. Te z tworzyw sztucznych, np. poliestru, niestety nie oferują najlepszej klasy, jednak rewanżują się swoją małą ceną. Niezależnie od budżetu, jeżeli chciałbyś kupić doskonałe koszule sklep, jaki je sprzedaje, z pewnością posiada też wersje z wyższej półki. One, dzięki użyciu w nich dobrych jakościowo materiałów, na pewno będą nam dłużej służyć. Jeśli chodzi o krój, jaki mogłaby posiadać koszula, to można spotkać się z takimi nazwami jak regular czy relaxed. Przeznaczone są one dla osób o różnych sylwetkach, przykładowo koszula typu Slim fit jest niezwykle obcisła i najwłaściwiej może wyglądać na szczupłych osobach.


Niezależnie od tego, w szafie każdego porządnego mężczyzny, powinny znajdować się co najmniej 3 koszule, z których każda została stworzona na różnego rodzaju okazje. Pierwszą z nich powinna być wykonana z gładszego materiału koszula elegancka. Powinna być ona bladoniebieska lub jasnoróżowa. W męskiej szafie musi także odnaleźć się miejsce na koszule na co dzień, które nazywane są jako koszule casualowe.


Mogłyby być one prążkowane czy też w kratkę. Trzecim rodzajem koszul, które muszą być w męskiej szafce są koszule sezonowe, które wykonane są zazwyczaj z flaneli. Jest to bardzo komfortowy w użytkowaniu surowiec.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-21 10:04:27
Tagi: Kolor, rzeczy, okazje, materiały, rodzaj