Jak można by w dzisiejszych dniach upamiętnić trudy naszych bijących się o niepodległość ojców?

W ostatnich latach jeszcze bardziej widoczna staje się wyjątkowo krzepiąca oraz optymistyczna moda do propagowania, zwłaszcza pośród młodzieży, pewnych zachowań patriotycznych.
Funkcjonowania takie przejawiają się na wszelakie metody. Od uczestnictwa w różnego wariantu pikietach, przez popularyzowanie postaw patriotycznych w Sieci do zwyczajnego noszenia ubiorów mających odpowiednie nadruki.


Przykładowo w Internecie można by bez żadnego kłopotu kupić takie rzeczy jak koszulka lub bluza Narodowe Siły Zbrojne. Jak powszechnie wiadomo, NSZ to krajowa wojskowa konspiracyjna organizacja, która działała w latach 1942-1947. W maksymalnym okresie w jej szeregach skupiało się ok. 75 tysięcy członków. Tego typu bluza Narodowe Siły Zbrojne posiada za zadanie uwiecznić ludzi, jacy żyjąc w niezwykle ciężkich czasach, początkowo bili się z okupantem niemieckim, by później bić się o wolność z okupantem radzieckim. Taka bluza (przejdź do serwisu) Narodowe Siły Zbrojne mogłaby więc zawierać druk z polskimi Kolorami narodowymi, z śnieżnobiałym orłem czy ze skrótem loga samej instytucji.


bluza narodowe siły zbrojne
Napisał: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Na podstawie: http://www.flickr.com


torba zrzutowa


Jeśli interesują nas takie postaci ćwiczeń jak obozy survivalowe, to może zainteresuje nas dostępna między innymi w Internecie tzw. torba zrzutowa. Jest to szczególna torba wojskowa, jaka mogłaby być przyczepiona do paska za pośrednictwem szlufek, na zatrzask lub za pośrednictwem rzep.

Szukasz dodatkowych informacji na opisywany tu temat? To żaden problem, po prostu wejdź do serwisu (http://www.flypix.pl/) a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Oryginalnie torba zrzutowa była stosowana np. do magazynowania magazynków do broni.
Tego typu torba zrzutowa ma również specjalny ściągacz, który zapobiega wypadaniu zawartości w czasie gwałtownych ruchów jej posiadacza. Więc tego typu torba zrzutowa może się nadać w wielu sytuacjach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:35:03
Tagi: dom, Kolor, odzieży, kupić, rodzaj