Jakie trendy będą obowiązywały wiosną i latem 2014 roku? Podpowiadamy!

Prym wiodą kwiaty - to aktualny trend, który znalazł się na spódnicach, butach czy we włosach. Musi być barwnie i kwieciście.

Kolorowa, bluzka w duecie z białymi spodniami zapewni nam promienny wygląd. A z jakiego powodu z białymi? Dlatego, że to najważniejszy, obok pasteli obowiązujący trend. Mile widziane wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po bardziej wyszukane. Kolor biały jest zawsze elegancki i znakomicie się nam spisuje w czasie wysokich temperatur. Coco Chanel spopularyzowała określenie „mała czarna”, na chwilę obecną furorę robi „mała biała”. Biel zabierze nam lat, a doda dziewczęcego uroku - zobacz kompletną propozycję na tej stronie.

Projektanci czerpiąc inspiracje z afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat na ulice miast. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Przeważają tutaj neutralne kolory, które pięknie uwydatnią delikatną opaleniznę.

Jeansy marki Levi's
Niezwykle romantyczne koronki są ponadczasowe, jednak w tym roku szczególnie zagościły w sklepach. (zwracamy uwagę na żywe kolory, np. kobalt).
Nieśmiertelny klasyk – dżins widzimy co sezon. Fashionistki mogą wybrać total look, gdyż tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Letni obrazek: dżinsy levis, T-shirt lub biała tunika i delikatna opalenizna. Prawda, że kuszące połączenie? W sieci znajdziemy wiele sklepów, które zaskoczą nas swą szeroka ofertą najlepszych jakościowo ubrań. Dodatkowo istnieją outlety, np. Pepe jeans outlet (sprawdź również Levi's), w których za rozsądną cenę kupimy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze - !

Jeśli chodzi o modę sieciową, znajdziemy w nich wszystko. I nie jest istotne czy lubimy rurki czy boyfriendy, bez problemu dostrzeżemy je w sklepach.


Wiedzmy jednak, że jeżeli akceptujemy swoją figurę, eksponujemy swe atuty, a ukrywamy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy posiadamy spódnicę sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma małe znaczenie. Na pewno nie usłyszymy, że nie pożądamy za trendami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:35:06
Tagi: bluzka, dżins, rurki, dżinsy Levis