Co zawiera typowa torebka damska, jakie elementy wyposażenia powinny się znajdować w kosmetyczce.

O ile przeciętny mężczyzna wyjdzie z mieszkania tak jak stoi, aktualnie co najwyżej z komórką, to z kobietami jest zupełnie inaczej. Nie bez powodu torebki ich mają tak dużą wielkość - w końcu powinna się w nich zmieścić bardzo duża liczba najróżniejszych przedmiotów, bez których byłoby przecież niemożliwe codzienne życie.

Telefon komórkowy, okulary, notatnik, parasolka to tylko niektóre z przedmiotów, jakie kobiety na co dzień ze sobą noszą. Czy w każdym przypadku będą one niezbędne i konieczne, to już zupełnie inna sprawa. Tak czy inaczej panie ich potrzebują, a jeśli
zestaw kosmetyków
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
chcą cały czas nosić kilogram rozmaitych drobiazgów, nawet jeśli to jest udanie się do kiosku po gazetę, to w końcu nie można im tego zabronić. Należy jeszcze wspomnieć, że bardzo ważnym elementem damskich torebek będą kosmetyczki. To w nich kobiety trzymają wszystko to, co może im się przydać do tego, żeby w razie potrzeby mogły sobie poprawić makijaż czy podmalować rzęsy. Oczywiście każda z pań będzie mieć swój własny niezbędny zestaw, jednak pewne elementy wyposażenia są zawsze takie same.Podstawową rzeczą w każdej kosmetyczki powinno być lusterko, bez niego i tak duża część zawartości nie mogłaby być użyta. Dodatkowo oczywiście zestaw kosmetyków, na który powinien się składać tusz do rzęs, puder i szminka. Taki komplet bez problemu wystarczy na większość sytuacji, kiedy będzie trzeba coś szybko poprawić przy swoim wyglądzie.

Przyda się również nieduże pudełko (maszyna do pakowania) nawilżającego kremu, a oprócz tego buteleczka z perfumami. W wielu sytuacjach bardzo przydatne bywają chusteczki nawilżane , czy do do umycia rąk jak ciężko będzie z wodą, czy wytarcia czegoś rozlanego. Kobiety z dłuższymi włosami do kosmetyczki schowają pewnie też szczotkę lub grzebień, niekiedy może się bowiem okazać potrzebne poprawienie włosów.

Jeśli najróżniejszych drobiazgów będzie więcej, to można zaopatrzyć się także w różne opakowania kosmetyczne (zobacz), dzięki nim wszystko, co się będzie ma w swojej torebce będzie w jednym miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:37:48
Tagi: okulary, PUDER, drobiazgi, kosmetyczki