Keratyna idealne wsparcie dla włosów

Czym jest keratyna? Jest to proteina, które wchodzi w zawartość składu nie tylko włosów, ale i paznokci. Uszkodzenie skóry, znaczna łamliwość włosów, plamy na paznokciach czy ich łamliwość może sugerować brak keratyny. Tu znajdziesz kereatynę do prostowania włosów Na rynku znane są specjalistyczne mieszanki z keratyną hydrolizowaną, której celem jest uzupełnienie niedostatku wszystkich naturalnych składników owłosienia czy paznokci. Systematyczne branie tych specyfików zapewni regenerację uszkodzonych włosów, polepszy ich barwę.
skóra
Napisał: MEDIA WNET
Na podstawie: http://www.flickr.com
Keratynowa odbudowa włosów, keratynowe kręcenie włosów to przykład wykorzystania keratyny przy odbudowie owłosienia. Keratyna do prostowania włosów czy ich regeneracji jest stosowana przez większość salonów fryzjerskich. Co to jest keratynowa odbudowa włosów? Jest to nieskomplikowany zabieg, który powinien być zrobiony przez fachowca. Najpierw fryzjer fryzjer musi umyć włosy specjalistycznym oczyszczającym szamponem, którego zadaniem jest otwarcie powłoki włosa. Potem na każde pasmo nałożona jest płynna keratyna, która na włosach powinna pozostać około kwadransa. Później włosy są suszone i wyprostowywane prostownicą, dlatego, że duża temperatura gwarantuje przeniknięcie keratyny do środka włosa. na koniec włosy są myte i ułożone wedle woli klientki. Keratyna do prostowania włosów to kolejna funkcja. Celem zabiegu jest odbudowa składu włosa, ale także jego wygładzenie i zapewnienie składników odżywczych.


Keratynowe kręcenie włosów czy keratynowa odbudowa włosów to tylko przykładowe działania pielęgnacyjne na włosy. Jakie funkcje jeszcze ma keratyna? Przede wszystkim keratyna wzmacnia włosy, zwiększa także ich objętość. Włosy są nawilżone, błyszczące i lekkie. Keratyna wpływa na odbudowę końcówek. Kuracja zalecana jest osobom po trwałej ondulacji, ponieważ, dlatego, że keratyna wydłuża skręt. Po całkowitej kuracji włosy są wytrzymalsze na wszystkie osłabienia mechaniczne. Keratyna jest jak tarcza ochronna dla włosów, która niweluje negatywne skutki promieni UV i wiatru. Keratyna to nie tylko terapia dla włosów,ale także dla paznokci, ponieważ utwardza i pogrubia płytkę paznokcia. Dzięki keratynie w lakierach do paznokci czy kremach do rąk naskórek wokół paznokci jest nawilżony, znikają zabarwienia i uszkodzenia. Keratyna powoduje także, że włosy są jaśniejsze przynajmniej o jeden ton.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:36:27
Tagi: naskórek, regeneracja, preparat, działanie