Powinniśmy troszczyć się o swoje zdrowie - całościowo, co znaczy, że trzeba pomyśleć o sobie globalnie

Znaczna część osób stara się troszczyć się o swoje ciało. Bierzemy kąpiel, korzystamy z kosmetyków. Usiłujemy podchodzić do sprawy całościowo - to oznacza, że dbamy o swą twarz i inne części ciała.
Ale czy to wystarczy?


Pytanie brzmi: czy odpowiednio troszczymy się o stopy. Pewnie większość osób odpowie, że raczej tak, bo korzysta z pumeksu. Część ludzi stara się jeszcze od czasu do czasu nakładać na stopy odpowiedni krem. Niektórzy stosują peeling i zapisują się do podologa. Niektórzy stwierdzą także, że w trosce o stopy kupują odpowiednie skarpetki oraz oddychające obuwie. Właśnie - jakie bywają dobre skarpetki? Większość ludzi twierdzi pewnie, że te z bawełny są najzdrowsze. Niestety nie nie mają racji. Bawełna jest bardzo delikatną rośliną oraz łakomym kąskiem dla wszelkiego rodzaju pasożytów. Z tego powodu na te pola sypie się wielkie ilości pestycydów. Cała ta chemia przez, noszone wiele godzin dziennie, skarpetki przedostaje się do ludzkiego krwiobiegu.


skarpety bambusowe
Napisał: fenek young
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zatem co wybrać? Zdecydowanie lepsze są skarpety bambusowe. Powodują, że skóra oddycha, a komfort chodzenia zwiększa się kilkukrotnie. Skóra stóp nie jest spocona, więc skarpetki nie pachną brzydko. O takich skarpetkach powinny podumać zwłaszcza osoby chore na cukrzycę albo ci, którzy intensywnie uprawiają sport, na przykład jogging, ponieważ są one antygrzybiczne.
Skarpety bambusowe mamy możliwość kupić w kilkunastu kolorach i modelach - stopki albo takie z wysokim stanem.

Jeżeli propozycja firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj ofertę, który Ci sugeruje. Na pewno jest tym, czego już długi czas poszukujesz.

Mamy też różne nadruki oraz oczywiście podział na męskie i damskie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 12:22:52
Tagi: zdrowie, komfort, jogging, wełna, ciało