Kilka słów o brodach – jak golić, jak pielęgnować, czy stylizować?

Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz częściej powinniśmy spotkać na ulicy panów, jacy na pielęgnację swojej brody będą w stanie poświęcić rzeczywiście dużo czasu. Zwłaszcza w wielkich miejscowościach olbrzymią popularność zdobyły odpowiednie firmy, do których udają się mężczyźni w celu właściwego wystylizowania brody lub jej przycięcia.


Trzeba jednakże stwierdzić, iż będzie taka wizyta, zwłaszcza w salonach, które zdobyły wielkie uznanie pośród klientów, potrafi okazać się jednakże sporym wydatkiem dla portfela.


kosmetyki męskie
Napisał: András Bögöly
Na podstawie: http://www.flickr.com


W związku z tym, iż mężczyźni, którzy noszą zarówno modny ostatnio, obfity zarost, inwestują jeszcze niejednokrotnie w odpowiednie kosmetyki przeznaczone do używania w pielęgnacji brody, wszystkie zabiegi powiązane z owłosieniem na twarzy mogą okazać się rzeczywiście dosyć drogie.


Bielizna na Walentynki od RESERVED
Napisał: RESERVED
Na podstawie: RESERVED


Kobieta w sukience
Napisał: Belo Horizonte - MG
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czy da się zniwelować te koszty i samodzielnie zadbać o brodę? Jak to zrobić? Mnóstwo porad o takim, jak golić brodę lub jak zadbać o obfity zarost możemy uzyskać z Netu czy ze specjalistycznych czasopism. Mnóstwa szczególnie młodych chłopaków wiedzę na ten temat czerpie także od starszych kolegów, rodzeństwa lub rodzica.


Trzeba przyznać, iż golenie brody będzie o wiele prostsze aniżeli staranne przycinanie obfitego zarostu, jednakże wielu mężczyznom dosyć długa broda całkiem odpowiada. Biorąc pod lupę ostatnie trendy należy się czasem pomęczyć, aby wyglądać naprawdę jak modny mężczyzna. Mnóstwa mężczyzn decyduje się na ten wizerunek nie ze powodu, że podoba im się taki wizerunek, a z uwagi na to, że potrafią się oni dzięki brodzie bardziej spodobać kobietom.


Naturalnie, skoro zdecydujemy się już na zapuszczenie brody, należy korzystać z kosmetyków, które sprawiają, iż zarost nie będzie tak sztywny. Znacznie więcej mężczyzn wykorzystuje takie artykuły w codziennej pielęgnacji.


Przycinanie brody również nie stanowi problemu, skoro posiadamy lusterko i warto oświetlone wnętrze.


Ciągle można to robić na zasadzie prób i błędów, a jeśli nie wyjdzie – całkowicie wyeliminować zarost. To, jak golić brodę, jest dość oczywistą sprawą i zdecydowana większość mężczyzn nie ma z takim kłopotów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:25:47
Tagi: kosmetyk, włos, panowie, pan, specjalisty