Odzienia, jakie prawdziwy mężczyzna musi mieć w swojej szafie

Wytworność bywa kwestią pieniędzy, lecz portfel nie jest tu najistotniejszym wyznacznikiem. Przede wszystkim liczy się klasa jak też należycie dobranie ubrania do sytuacji.


Istnieje parę ubrań, jakie pomogą wybrnąć z wszelkiej modowej opresji.
białe koszule męskie
Na podstawie: www.morguefile.com


Powinny się one znaleźć w garderobie wszelkiego mężczyzny. Gajer jest to uniform współczesnego mężczyzny. Trzeba mieć w szafie choćby jeden – jeśli możemy sobie pozwolić jedynie na jeden garnitur ( mengarnitury.pl/ ) – wyselekcjonujmy ciemnogranatowy. Może służyć nam jako garnitur (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/16/Garnitur%20niebieski%20NOBILITY) biznesowy oraz powszedni, a dodatkowo w wieczorowym oświetleniu granatowy wygląda na jeszcze ciemniejszy, pasuje czyli na najbardziej eleganckie wyjścia. Garnitur zawsze dopasowujemy do postawy. Jeśli mamy posiadać w garderobie tylko jeden, neutralny jest gajer jednorzędowy. Taki model wysmukla sylwetkę a długością nogawek zdołamy również optycznie troszeczkę "urosnąć".


Bez białej koszuli po prostu nie da się dziś funkcjonować. Jest ona równocześnie stylowa jak i twarzowa. Ważne, ażeby białe koszule męskie uszyte były z należytej jakości tkaniny, nieprzeźroczystej oraz najodpowiedniej ze 100% bawełny. Jeśli posiadamy jedynie jedną gustowną koszulę, wygodniej, ażeby miała rękawy zapinane na guziki. Warto jednak posiadać w garderobie także jedną koszulę zapinaną na spinki. One nigdy nie wychodzą z mody, dodają całości dobrego smaku i podkreślają osobowość.
Mankiety nie mogą wystawać na więcej niż centymentr za rękaw marynarki. Kołnierz – jego wielkość i szerokość – dopasowuje się do kształtu głowy. Sylwetkę łatwiej jest wyprofilować zamawiając koszulę na miarę .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:27:52
Tagi: oczy, gra, tkanin, życie