Często możemy usłyszeć, że damy trzeba rozpieszczać oraz kupować im przeróżnego rodzaju prezenty - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie kobiet

Faktem jest, że kwiaty dajemy zwykle kobietom. Zazwyczaj z powodu rocznicy, a czasami bez okazji, ale aby pokazać jej swoją miłość.
Rzecz jasna żaden mężczyzna nie miałby ochoty otrzymać bukietu goździków, ale nie znaczy to, że mężczyźni wcale nie lubią prezentów.


perspektywa - moda
Napisał: leonardo samrani
Na podstawie: http://www.flickr.com


sport - perspektywa
Napisał: Jared Hersch
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nieraz jakaś córka czy partnerka zastanawiają się nad tym, co kupić ukochanemu mężczyźnie lub tacie na urodziny czy pod choinkę. Najpopularniejsze podarki to krawat lub dezodorant, ale zdaje się, że są to bardzo szablonowe podarki. Zapewne, już choć raz decydowałyśmy się na dokładnie taki prezent i wiemy, że nie są one niczym niezwykłym. A jeśli dziś chcemy, by nasz prezent był niezwykle niezwykły - co powinnyśmy uczynić? Możemy na przykład kupić męski łańcuszek (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Lancuszki-srebrne-549.html). Jest to cudny prezent, który na pewno zostanie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeżeli uda nam się trafić w gust solenizanta, to prawdopodobnie będzie on szczerze zdziwiony i uradowany. Dowodem na to czy podarunek nam się udał, będzie to, że nasz tato albo małżonek będą nosić go na szyi przez cały czas. Możemy kupić różnego rodzaju łańcuszki - cienkie lub grube, srebrne lub złote. Możemy także wydać trochę większą sumę i do łańcuszka dokupić wisiorek - na przykład krzyżyk, który będzie go chronił w ciągu dnia, gdy będzie w pracy.
Rzecz jasna nie ma obowiązku, by był to krzyżyk, ale istotne abyśmy trafili w gust obdarowanego. Należy też wybrać długość łańcuszka - klasycznie jest to 60 cm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:31:35
Tagi: kwiaty, dom, Prezenty, gust, pani