Zrób sobie elegancki manicure na ślub

Ślub bierze się raz na całe życie. Tak mówią. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego jedynego w swoim rodzaju dnia właściwie przygotować. Spokój panny młodej burzy przede wszystkim wybór sukienki, później wygląd pana młodego i prawidłowe umieszczenie gości. Wokół głowy krążą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, potencjalnych prezentach. Jak to wszystko zgrać i żeby ceremonia wyszła dobrze. W zamieszaniu spowodowanymi przygotowaniami nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże ważkim szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż chwila, w której prawie już mąż ma włożyć obrączkę swojej wybrance, a w oczy rzuca się nieopiłowany paznokieć.
Salon piękności
Napisał: Special Olympics Connaught
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego drogie Panie, aby uniknąć niewygodnych sytuacji należy przed czasem pomyśleć o odpowiednim manicure. Wizyta w salonie kosmetycznym będzie najlepszym rozwiązaniem dla pań, które chcą aby ten dzień był perfekcyjny w każdym calu. Najczęściej proponowane jest kilka możliwości, spośród których stylistka wybierze właściwe biorąc pod uwagę stan płytki paznokcia.

Paznokcie żelowe polecane są kobietom, którym natura poskąpiła regularnych paznokci. Profilowanie paznokci w taki sposób pozwala na ich przedłużenie, poprawę ich kształtu, a także wzrost ich wytrzymałości. Dzięki tym zabiegom, lakier nie będzie już odpryskiwał, a paznokcie nie będą takie łamliwe. Więcej na temat znajdziesz tu: skuteczna alterna.

Salon urody
Napisał: Special Olympics Connaught
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tipsy, czyli inaczej sztuczne paznokcie. Wykonywane są ze sztucznej nakładki pozorującej paznokieć, którą następnie nakleja się na płytkę paznokcia. Mogą być akrylowe lub żelowe. Dla utrzymania dobrego wyglądu powinno się je poprawiać regularnie. Właściwie przeprowadzony zabieg zakładania i ściągania tipsów nie zaszkodzi paznokciom. Przystosowuje się je do naturalnej barwy paznokcia. Stosowanie tipsów jest proponowane kobietom, których paznokcie mają nieregularny kształt. Coś dla zainteresowanych: .Jeśli jednak nie chcemy za dużo ingerować w wygląd swoich paznokci lub są one w nie najgorszym stanie i nie chcemy ich zmieniać, zdecydujmy się na manicure hybrydowy. Jest to położenie na paznokciu kliku warstw lakieru i po czym następuje utwardzenie lampą UV. Lakier ten należy zmyć po trzech tygodniach w salonie kosmetycznym. Dzięki temu zabiegowi, paznokcie wyglądają idealnie przez cały czas, lakier nie odpryskuje, a dodatkowo są zdrowsze niż po zastosowaniu chemicznych sposobów. Kobiet zadowolonych ze stanu swoich paznokci jest jak na lekarstwo, jednak dzięki kosmetycznym technikom możemy zrobić bardzo dużo, aby w dniu naszego ślubu, prezentowały się nienagannie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:38:11
Tagi: paznokcie, ślub, Lakier, zabieg