Jaki wybrać pierścionek zaręczynowy?

Dla mnóstwa mężczyzn chwila oświadczyn a także wszystkie przygotowania do nich wiążą się z jakąś dawką stresu oraz niepewności.


W jaki sposób to zrobić? Co powiedzieć? I który wybrać pierścień? Przeważnie kupuje się pierścionek złoty, bo nieskazitelność owego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.


bransoletki
Napisał: Olga Kruglova
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dodatkowo złoto jest trwałe, dzięki czemu jest szansa, iż pierścionek będzie w niezmienionym stanie zdobił rękę narzeczonej przez cały okres narzeczeństwa. Dobór odcienia złota to już rzecz smaku, najlepiej jest ostrożnie zapytać o to oblubienicę bądź przyjrzeć się, jaką precjoza nosi. Klasyczny jak też znany nam z kinematografii pierścionek - z szafirowym kamieniem - zaręczynowy to delikatny złoty pierścień z brylantem. Jednakże nie każdy wybiera klasykę a także nie każdego będzie stać na pierścień z brylantem. Proponuję wziąć pod uwagę swoje możliwości pieniężne oraz fakt, czy przyszła narzeczona przywiązuje ogromną wagę do tego, by w jej zaręczynowym pierścionku znalazł się brylant. Jeżeli finanse nie pozwalają, brylanty mogą zastąpić na przykład cyrkonie. Możemy też wybrać całkiem inny kamień: szafir czy też nawet rubin. Być może narzeczona uwielbia szczególnie któryś z tych kamieni bądź zwyczajnie w czasie wyboru wpadnie Wam w oko pierścionek z szafirowym kamieniem i już będziecie wiedzieć, że to właśnie ten.


Z pewnością każdemu mężczyźnie zależy, by wybrany pierścionek trafił w gust ukochanej, tak, by nosiła go z zadowoleniem.
Przyjrzyjcie się jej biżuterii, w szczególności pierścionkom, jeśli je nosi. Czy woli skromną biżuterię, czy wprost na odwrót, rzucającą się w oczy? Pierścień zaręczynowy możemy kupić w tradycyjnym sklepie lub wybrać pierścionki sklep internetowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:55:00
Tagi: oczy, złoto, czas, dziewczyna, zakup