Jak powinniśmy dobierać męskie paski i o jakich sprawach należy w takiej sytuacji pamiętać?

Pasek do jeansów to element, jaki wielokrotnie jest wskaźnikiem własnej wiedzy o aktualnej modzie. Odpowiednio wyselekcjonowany przemawia dobrze o guście posiadacza, w przeciwnej sytuacji może być uznany za faux-pas.


buty piłkarskie
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wybór w sklepach jest znaczny, paski mogą być wykonywane z wielu różnych surowców, posiadają przeróżne kolory i często dodatkowe dekoracje, nie bez wartości jest również kolor i rozmiar sprzączki.


Jeżeli ciekawią Cię paski męskie i chcesz zakupić jeden z nich w podarunku dla swojego najdroższego faceta, powinnaś wiedzieć, żeby zakupić produkt we właściwym fasonie. Pasek do garnituru powinien realizować minimalnie dwie zasady: odpowiadać kolorem i surowcem do butów i pozostałych uzupełnień. Wykonany ze skóry pasek do garnituru powinien mieć spokojny odcień - w tym wypadku najlepsza okaże się czerń lub ciemny brąz. Sprzączka powinna być nieoficjalna, a jej odcień (srebro lub mosiądz) powinien pasować do zapinek do mankietów lub zegarka. Dzięki temu pełny strój będzie do siebie pasował, a my nie popełnimy modowej wpadki.


O stylizacji rodzaju "smart-casual" mówi się, kiedy poszukujemy idealnego świadczenia pomiędzy charakterem oficjalnym, a codziennym. Nim zatem zabierzemy się do kupowania, zastanówmy się, do czego będziemy nosić nowy pasek, aby wyszukać taki, jaki będzie spełniać nasze potrzeby. Ponadto zakładając pasek ani razu nie stosuj innych kolorów do niego i do butów. Poza tym długość pasków to ich podstawowy parametr, równie ważny jak surowiec czy też barwa.
Rozmiar musi być właściwy - zbyt ciasno przypinany pasek może uwypuklać większy brzuch, wygląda nieładnie, a do tego jest po prostu kłopotliwy. Większość wersji pasków posiada nieparzystą ilość dziurek, powinieneś wybrać taki, żeby mieścić się na środkową dziurkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:31:24
Tagi: ozdoby, brzuch, paski