Fryzury na lato 2016

Ciągle zmieniająca się moda w świecie fryzur powoduje, że co moment pojawiają się topowe wzorce zarówno strzyżenia, jak też modelowania. Nie inaczej będzie w zbliżających się sezonie. Oto najnowsze propozycje kobiecych fryzur. Damskie uczesania mają za zadanie przede wszystkim podkreślać urodę. Zgodnie z tą myślą, przewodnim tematem tego sezonu będzie naturalność. Na dno szafki możemy schować lakiery, żele, lokówki czy prostownice.

fryzjer
Napisał: CinCool
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie fryzura ma być lekka, miękka oraz romantyczna. W czasie wiosna- lato styliści polecają powrót do grzywki. Ta może mieć kilka form - w charakterze lat 70-tych, długą i zakrywającą brwi, króciutką oraz uczesaną na bok. Stylista - (źródło artykułu) fryzur poradzi, która będzie dla nas najlepsza. Ponadto, znikają bardzo popularne do niedawna wysokie upięcia oraz koki na czubku głowy. Teraz gdy chcemy pochwalić się modnym i nieskomplikowanym upięciem, włosy na linii karku. Jeżeli preferujemy rozpuszczone włosy, powinniśmy je układać naturalnie. Najlepiej na ten sezon wybrać delikatne pofalowania. Wiosną i latem popularne są dodatki, stąd w kolekcji żadnej pani nie powinno zabraknąć kolorowych opasek, które pasują na spacer z ukochanym, urlop czy bankiet. Równie dobrze postrzegane będą warkocze. Możemy zrobić jeden duży, kilka małych, bądź zaszaleć i wykonać je na całej głowie. Forma zależy od okazji.atrakcyjna fryzura
Napisał: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com
By modnie wyglądać najlepiej udać się do profesjonalisty, który śledzi pokazy mody. Dobry fryzjer dobierze fryzurę, która pasowała będzie do naszej urody i pomoże wykreować korzystny wizerunek. Chcąc mieć doskonale dobraną i wykonaną fryzurę, najlepiej będzie wybrać się do renomowanego salonu. Jeśli chodzi o duże miasta, jak Kraków, Gdynia czy Poznań - na pewno nie będzie kłopotu, aby znaleźć takie miejsce, a którym pracują znakomici styliści oraz stosuje się wysokiej jakości profesjonalne produkty fryzjerskie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-27 11:47:57
Tagi: strzyżenie, wizerunek, okazja