Zadbany mężczyzna nie może nie być ogolony! Sprawdź nasze rady

Zadbany mężczyzna powinien być ogolony - to twierdzenie bez przerwy jest aktualne w przypadku bardzo dużej części naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówimy tu o przypadkach, kiedy ktoś ma ładnie utrzymane brodę i wąsy. Również niewielki, parudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać mężczyznom stanowczości i atrakcyjności. Jednak w życiu codziennym, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz prezentuje się niezbyt dobrze.
mężczyzna
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trudno sobie wyobrazić eleganckiego pana w smokingu na swoim ślubie, mającego zarost sprzed kilku dni, albo wybierającego w takim stanie na kwalifikacyjną rozmowę. Zadbana twarz nie tylko prezentuje się dużo lepiej, lecz świadczy też o tym, że facet o siebie lubi zadbać. Jeśli nie chce mu się poświęcić kilku minut dziennie na golenie, to tym bardziej może on nie dbać o inne, dużo ważniejsze w życiu rzeczy. A w końcu pozbycie się włosów z brody jest wcale trudne, zwłaszcza przy tak ogromnych możliwościach, jakie obecnie występują.

W chyba każdym sklepiku czy markecie jednym z najważniejszych towarów, jakie się sprzedaje, są maszynki do golenia. Trudno dziwić się temu, bo przecież na Ziemi żyje parę miliardów mężczyzn i duża część z nich potrzebować będzie swojego zarostu pozbyć się jakimś sposobem. Kilka firm utworzyło wielkie potęgi na takich akcesoriach, tworząc marki warte miliardy euro i rozpoznawalne w większości krajów świata. Większość mężczyzn użytkuje nowoczesne maszynki, jednorazowe lub z wkładami do wymieniania.

mężczyzna
Napisał: Blue Inc
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużą popularnością cieszą się również wersje elektryczne maszynek, dzięki którym można się ogolić bez pianek zmiękczających zarost. Ale prawdziwi twardziele, stuprocentowi mężczyźni tylko się uśmiechną patrząc na te najnowsze zdobycie techniki. W ich przypadku liczyć się będzie tylko tradycyjne golenie jak na facetaria, tak jak robili to ich dziadkowie i ojcowie. Będą im do tego celu potrzebne pędzle do golenia, dobry krem no i rzecz jasna bardzo ważny, a jednocześnie trochę groźny sprzęt, czyli ostra brzytwa.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 14:32:52
Tagi: mężczyzna, praca, golenie, Pędzel, maszynka