Być jak Tony Hawk

Mamo, tato jestem skatem!
Zakłopotanie. Jak przekazać tę wiadomość babci? Spokojnie. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To jedynie młody człowiek, lubiący deskorolki, rowery czy rolki. Grupa społeczna, coraz bardziej powszechna wśród młodych ludzi. Osoby pokojowo nastawione do społeczeństwa, nie wyznający żadnej religii. Dla nich najbardziej istotna jest dobra zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz mocniej zapierających dech w piersiach i trudniejszych akrobacji.
skate
Napisał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie tylko na desce, także na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Widują się na placach, lub z myślą o nich powstałych skateparkach, gdzie są w stanie szkolić technikę długie godziny. Nie są aroganccy, lecz zdarza się, że ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie przyjmowane przez społeczeństwo, w z związku z czym co chwila są wyrzucani z terenów na których trenują. Idolem skaterów jest Tony Hawk, który jest prekursorem wielu akrobacji wykonywanych na desce. Znak rozpoznawczy skejta? Podobnie jak masa innychmłodych ludzi, a głównym założeniem ich wyglądu jest zaakcentowanie pewnej idei - pozytywnego nastawienia do życia oraz czerpania radości z chwili.

Jeżeli masz chęć uzyskać dodatkowe informacje na omawiany wątek, to przejrzyj witrynę (https://tritex.pl/), która takiego typu dane posiada. Zapewne będą interesujące.

Jeszcze niedawno bazą były luźne spodnie, opuszczone w kroku. Teraz, niekoniecznie, gdyż wąskie rurki, które zawładnęły światem mody przedostały się także na teren skateparku. Potężne, obszerne bluzy z kapturem w rozmiarze XXL, czapki New Era a także sportowe buty - czytaj to. Odzież dla skatów to także T - shirty – w konkretnych barwach i koniecznie z przesłaniem, akcentujące indywidualny styl i pasję. Więcej na .
skate
Napisał: Andrew Aquino
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedyne o co można mieć pretensje do tej subkultury to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. Gdyby tylko powstało więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby możliwość pokazania swoich dzieł, świat byłby o wiele piękniejszy. Jednak „bohomazom” na mieniu publicznym (ławkach) mówimy zdecydowane „nie”.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst opublikowany na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (skalnik.pl/sprzet-turystyczny/oswietlenie/oswietlenie-czolowki) w tym miejscu, przeczytasz tam podobne informacje.

Na szczęście są specjalnie wytypowane miejsca, w których możemy ujrzeć prawdziwe arcydzieła. Warto więc przyjrzeć się tej subkulturze, aby zobaczyć, że koncentruje ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-01 15:47:44
Tagi: styl, bluzy, snowboard