Golnie może być przyjemnym rytuałem, powinieneś tylko kupić dobre akcesoria

Męski zarost, jak wąsy czy broda, wymaga właściwej pielęgnacji, podobnie, jak dzieje się w sytuacji włosów. Od tego, czy zarost bywa wypielęgnowany zależny staje się wizerunek mężczyzny. Golenie to tradycyjny zabieg, dzięki któremu zarost wygląda porządnie. Nie wszyscy mężczyźni mimo wszystko lubią ten moment poranka, gdyż w licznych wypadkach golenie okazuje się niekomfortowe a czasami nawet bolesne. Można na to poradzić, sięgając po pewne i sprawdzone akcesoria do golenia.

Kup odpowiednie artykuły do golenia
golenie
Napisał: Raymond Bryson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak wygląda zabieg golenia u panów? Większość mężczyzn musi golić się co dzień lub niemal codziennie, bo posiadają mocny zarost. Do golenia wykorzystuje się maszynki do golenia, jednorazowe albo z wymiennymi ostrzami. Coraz więcej panów decyduje się nabyć maszynkę elektryczną. Taki zakup to świetna inwestycja, ponieważ taka golarka służy troszeczkę dłużej oraz nie potrzeba kupować „jednorazówek”. Niejednokrotnie panowie decydują się powrócić do tradycyjnych narzędzi, jak chociażby brzytwa. Brzytwa z sukcesem jest wykorzystywana do usuwania zarostu na twarzy, szyi i bokobrodów - . Dziś takie wyposażenie można zakupić w dobrych sklepach z akcesoriami do golenia, jak również w sklepach sieciowych ich producentów.Niezbędny będzie pędzel W sytuacji, jeżeli kupi się brzytwę, trzeba pomyśleć także o zakupie pędzla. Podczas wyboru wspomnianego elementu należy skoncentrować się na rzeczach odznaczających się wspaniałą klasą. Bez wątpienia znakomite cechy reprezentuje pędzel badger - polecamy stronę To wyposażenie charakteryzujące się rzeczywiście świetną jakością i chociaż dostępne jest w dosyć wysokich warunkach cenowych, z pewnością zachwyci każdego użytkownika.

Nie zapominaj o kosmetykach
brzytwa
Na podstawie: flickr.com

Artykuły do golenia to nie wszystko, powinno się kupić też dobre kosmetyki do pielęgnacji skóry - zobacz na Męska skóra nie jest aż tak delikatna jak damska, niemniej pod wpływem golenia może stać się podrażniona lub bolesna. Czasami pojawiają się na niej wypryski lub zacięcia, które potrzeba odpowiednio pielęgnować. Uczucie pieczenia nie bywa przyjemne, więc należy mu zaradzić, wykorzystując odpowiednie kosmetyki. Pomagają one nadać ostrzu dobry poślizg oraz spowodować, że golenie stanie się szybsze i przyjemniejsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-31 15:56:20
Tagi: mężczyzna, pielęgnacja, skóra, akcesoria