Jakim sposobem radzić sobie z wrastającym zarostem oraz jakim sposobem zadbać o stan brody?

Wrastający zarost to problem, jaki dotyka wielu mężczyzn. Nie da się ukryć, iż problem ten jest bardzo uciążliwy, sprawia wypryski i podrażnienia, zaś golenie bez zacięcia się jest wprost niemożliwe. Mało tego wrastający zarost wywołuje także nieestetyczny image. Jeśli masz problem z wrastającym zarostem, naturalnie winieneś zadbać o parę rzeczy. Po pierwsze trzeba regularnie robić peeling, który efektywnie usunie martwy naskórek, a co więcej dopomaga wrośniętym włoskom wydostać się na powierzchnię.


zadbana broda
Napisał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com
Peeling warto wykonywać systematycznie, z reguły przed przystąpieniem do golenia. Nawet jeśli nie mamy czasu na peeling, zawsze przed goleniem musimy odpowiednio zwilżyć twarz. Skuteczny okaże się plus masaż skóry twarzy, który też poprawnie przygotuje skórę do golenia. Aby nie mieć kłopotu z wrastającym zarostem, należy też posiadać dobrą, ostrą maszynkę do golenia. Skorzystajmy także z odpowiednich kosmetyków, kremów do golenia lub pianek łagodzących. Po goleniu zawsze musimy nawilżyć skórę oraz użyć balsamu czy też płynu po goleniu. Jeśli nie jesteśmy pasjonatami systematycznego golenia, zamiast tego wolimy nosić brodę, również musimy poprawnie o nią zadbać. Wskazane jest zaopatrzyć się w przeróżne akcesoria do pielęgnacji brody (akcesoria do pielęgnacji brody), które bez problemu odkryjemy w licznych sklepach. Na pewno każdy mężczyzna ma obowiązek zainwestować w olejki czy też balsamy do brody, a także szampony i odżywki np: na wrastający zarost: wrastający zarost.

Pielęgnacja brody za sprawą odpowiednich towarów, z pewnością
zestaw do golenia
Napisał: Gabriel Molina
Na podstawie: http://www.flickr.com
dostarczy doskonałe korzyści, jakie zauważymy w śmigłym czasie. Broda stanie się delikatna i znacznie bardziej uległa na modelowanie, korzyści odniesie też nasza skóra. W ofercie sklepów z akcesoriami do pielęgnacji brody, na pewno odszukamy również nozyczki do brody szczotki bądź grzebienie, jakie również przydadzą się w toku codziennej pielęgnacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-19 13:48:23
Tagi: twarz, wygląd, skóra, balsam