Parę wskazówek dla mężczyzn, którzy planują kupić torbę, plecak bądź skórzaną aktówkę

Kobiety uwielbiają chodzić na zakupy, szczególnie w sklepach odzieżowych bądź z modnymi butami. Chyba każda przedstawicielka płci pięknej ma swoje zakupowe upodobania i w trakcie spaceru po sąsiedniej galerii handlowej potrafi nabyć kilka par japonek, bo ma akurat fioła na punkcie butów. Trochę inaczej przedstawiana sprawa wygląda w przypadku panów. Sporo małżonek utyskuje na mężów, którzy wcale nie chodzą do sklepów i nie kupują nowych kurtek na jesień lub stylowych mokasyn.
zapoznaj się z tym dużym wyborem
Napisał: César
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli panie po pięćdziesiątce nie wyobrażają sobie rozpoczęcia nowego sezonu wiosennego bez kupienia skóropodobnej torby, doskonale pasującej do granatowej sukienki, to mężczyźni w ogóle nie myślą o tych sprawach. Najpotrzebniejsze dokumenty oraz drobiazgi (np. kluczyki czy okulary korekcyjne) noszą w wielkich kieszeniach kurtek a nawet letnich spodenek. A jeżeli nasz czterdziestolatek posiada swój samochód, to mnóstwo przyborów przechowuje w aucie. Mając na względzie awersję panów do tego typu zakupów, spróbujmy dać im kilka wskazówek odnośnie wyboru najlepszej dla nich torby bądź walizy czy aktówki.

Torby męskie najczęściej swoim stylem przypominają nesesery na... komputery przenośne, przykłady na 3i Store. Aby były funkcjonalne muszą być uszyte z wodoodpornego i mocnego materiału. Należy także zwrócić szczególną uwagę na jakość zamków i szwów. Z racji tego, że torby kupuje się zazwyczaj raz na dłuższy czas, to warto wyłożyć więcej pieniędzy, żeby służyły dłużej. Dla czterdziestolatków liczy się nade wszystko praktyczność, więc takie torby męskie niekoniecznie muszą być najmodniejszymi w danym sezonie.

Hej, sprawdź to klimatyzatory przenośne opinie, jeżeli dotąd nie wiesz o tej ciekawej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Warto jednakże przypomnieć panom, że do kupienia są także torby w odcieniach innych niż intensywna czerń.


Przedsiębiorcy, którzy jadą na ważne zjazdy muszą spakować swoje rzeczy osobiste do waliz albo nawet plecaków, a pisma urzędowe do aktówek. Każda skórzana aktówka powinna być wykonana z perfekcyjną dokładnością. W tym przypadku jest ona wizytówką swego właściciela i czasami jej profesjonalny wygląd może zadecydować nawet o powodzeniu w interesach. Z tego powodu warto ją nabyć w markowym sklepie. Natomiast podróżne torby powinny być pojemne i posiadać bardzo praktyczne kółka. Przydatna jest także spora liczba schowków na mniejsze przedmioty. Jeżeli skórzana aktówka powinna być pierwszej jakości, to już walizka raczej niekoniecznie - inwestowanie w kosztowne torby mija się z celem zwłaszcza wtedy, kiedy wyjazdy służbowe są niezwykle rzadkie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-16 15:09:49
Tagi: zakupy, drobiazgi, walizka