Doskonały komplet do golenia codziennie docenia każdy mężczyzna

Imponujący prezent dla faceta to komplety do golenia. Na rynku krajowym jest szereg rodzai zestawów do golenia, a także maszynek czy pędzli do golenia.

golenie się
Napisał: Christina zur Nedden
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mydło Taylor Bond Street świetnie rozprowadza się po twarzy oraz jest specjalnym mydłem do golenia przeznaczonym dla facetów. Taylor Bond Street to renoma modna i popularna wszędzie, oparta na naturalnych ekstraktach roślinnych . Mydło szybko się pieni oraz ułatwia golenie. Jest oparte na prawdziwym olejku eterycznym. Artykuły tej marki posiadają ogromną klasę oraz są uznane również na dworze Królewskim. Pędzel do golenia Rossmann jest sporządzony z prawdziwego włosa, dzięki temu nie drażni i nie uczula skóry. Rossmann to modny salon kosmetyczny, gdzie mamy możliwość otrzymać wszystko do dziennej dbałości ciała. Posiadają wyroby wysokiej jakości docenionych marek. Także pędzel do golenia Rossmann to znakomity upominek dla wszelkiego mężczyzny . Pędzle w Rossmannie jest możliwość kupić z podstawką o właściwej grubości i gęstości. Dzięki czemu pędzel perfekcyjnie układa się w ręce i perfekcyjnie rozprowadza mydło czy też krem na twarzy. Żyletki ASTRA to następna świetna rzecz, która powinna się znaleźć w komplecie do golenia dla faceta. Żyletki te są stworzone ze stali nierdzewnej, dodatkowo pokryte platyną. Są wyśmienite dla każdego zarostu, również sztywnego. Nie szarpią i nie ciągną włosków, tylko znakomicie tną. To znakomita rozkosz golenia mimo silnego ostrza.maszynka do golenia
Napisał: Igor Putina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Siła żyletki ASTRA jest wielka, jako że starczy jedna na kilka razy użyć przy goleniu . Ostrze żyletki jest wielkiej klasy, a wyrób zdobył szacunek oraz popularność wśród wielu mężczyzn. Ciało po goleniu jest perfekcyjnie gładka, ponieważ ostrze ścina zarost przy samej skórze. Każda żyletka jest owijana w osobnej bibułce by ochronić ostrze. Z pewnością taki podarunek doceni każdy mężczyzna. Polecany artykuł .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 13:05:40
Tagi: mydło, prezent, zarost, żyletka